Hastane İş İlanları

A Life Hospital İş Başvuru Formu

A Life Hospital iş başvuru formu ile cv bilgilerinizi hastane insan kaynaklarına gönderebilirsiniz. Ankara Etimesgut A Life Hospital iş başvurusu ve güncel iş ilanları.

A Life Hospital Hakkında Bilgi

Ankara’da sağlık sektöründe faaliyet göstermekte olan hastanelerden bir tanesi olan A Life Hospital sağlık alanında Ankara’nın ihtiyacı olan özel ve nitelikli sağlık hizmetleri ihtiyacını ciddi manada karşılamakta olan bir kuruluştur. Ankara Hastanesi ve Ankara Pursaklar’da bulunmakta olan hastanesi ile iki ayrı şubede aktif olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Verdiği hizmet ile birlikte sağlık sektöründe yeniliklerde öncü olma ve standartları her zaman için daha da iyiye götürme amacı ile hizmet veren bir hastane olan A Life Hospital başkentte en çok tercih edilen sağlık kuruluşlarından bir tanesi olmaktadır.

Bölgede yer alan en kapsamlı hastanelerden biri olan A Life Hospital tıbbi birimlerin hemen hepsinde aktif hizmet vermektedir. Gerek poliklinik hizmetlerinde ve gerek yatılı tedavi hizmetlerinde oldukça başarılı çalışmalar sürdürmektedir. Yönetim yapısı ve fiziksel olanakları bunun için oldukça yeterli ve donanımlı olan hastane bünyesinde ayrıca bu kaliteyi sağlamakta olan ciddi anlamda başarılı bir hekim kadrosu da yer almaktadır. Her bir birimde ayrı ayrı kendi alanlarında başarıları bulunan ve deneyim açısından oldukça iyi durumdaki hekimleri ile A Life Hospital Ankara için bir marka değeri taşımaktadır.

A Life Hospital sadece hekim kadrosu ile değil aynı zamanda yardımcı personelleri ve verdikleri hizmet ile de memnun eden bir alternatif olmaktadır. Güler yüzlü ve işini seven personeller hem hastaların ve yakınlarının süreçten memnun kalmalarını sağlamakta hem de işleyiş açısından oldukça etkili bir tecrübe edindirmektedir. A Life Hospital bünyesinde barındırdığı tüm bölümler ile birlikte sağlık açısından en yeni ve en teknolojik imkanları kullanan bir hastane olmaktadır. Bu sayede tedavi ve tanı süreçlerinde de oldukça başarılı sonuçlar elde edebilen bir hastanedir.

A Life Hospital İş Başvuru Formu

A Life Hospital iş başvuru formu için buraya tıklayınız. Linkedin üzerinden güncel ilanları görebilir ve özgeçmiş bilgilerinizi hastane insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

A Life Hospital İletişim Bilgileri

A Life Hospital Adres: Etimesgut: Elvan, 1935. Sk. No:5, 06790 Etimesgut / ANKARA
A Life Hospital Telefon Numarası: 0850 8885433
A Life Hospital Web Sitesi: https://www.alifehospital.com.tr/i

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu