Market İş İlanları

A101 İş Başvurusu

A101 iş başvurusu ve personel alımı için A101 iş başvurusu formu üzerinden cv dosyanızı online olarak gönderebilirsiniz. A101 iş başvurusu şartları ve işe alım süreci hakkında bilgiler.

A101 Hakkında Bilgi

Merkezi Türkiye olan bir indirim marketi zinciri olan A101 ilk olarak 2008 senesinde kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana ciddi bir büyüme grafiği yakalamış, ülkemizin en çok tercih edilen marketlerinden bir tanesi olmuştur. A101 Yeni Mağazacılık AŞ’nin genel merkezi İstanbul’un Üsküdar semtinde yer almaktadır. Kurulduğu günden bu yana sürekli olarak yeni mağazaları bünyesine katmakta olan marketler zincirinin ülkenin 81 ilinde de şubeleri bulunmaktadır. 81 ilde ve 923 ayrı ilçede yer alan A101 marketler zincirinin 2021 senesi sonu itibari ile mağaza sayısı 11 binin üzerindedir.

A101 marketler zinciri bu denli büyük olmasından dolayı bölge müdürlükleri vasıtası ile koordine edilmektedir. Toplamda ülke çapında 16 adet bölge müdürlüğü bulunur. Devamlı olarak kamyonlar ile mağazalara sevkiyat gerçekleştirilir. Bu sevkiyatı gerçekleştiren kamyonlar A101’in kendine ait olan araçlarıdır. Aktif olarak bu araçlar ile birlikte A101 depolarından mal yüklenir ve şubelere ulaştırılır. Şubelerde ise en uygun fiyatlar ile müşterilere sunulur. Özellikle indirim günleri kapsamında aktüel ürünler müşteriler açısından oldukça cazip olmaktadır. Bu sayede farklı kategorilerdeki ürünleri de uygun fiyata satın alma şansı halka sunulmaktadır.

A101 mağazaları ortaklı bir yapıya sahiptir. %79 oranında Aydın Holding’e aittir. 2020 senesine kadar Erhan Bostan yöneticilik görevini sürdürmüş ve 2021 senesi itibari ile yeni yöneticisi olan Cem Maltaş tarafından yönetilmeye devam etmektedir. A101 mağazaları 2008 senesinden bu yana ciddi bir yol kat etmiş ve açıldığı zaman sadece 121 olan şube sayısını kısa sürede binlerin üzerine çıkarmayı başarmıştır. Özellikle orta ve düşük gelir düzeyindeki halka cazip bir market alternatifi olması sebebi ile bu günkü dev zincirini oluşturmuştur.

A101 İş Başvurusu

A101 iş başvurusu için buraya tıklayınız. A101 kariyer sayfası ve insan kaynakları üzerinde yer alan online iş başvuru formunu doldurarak cv dosyanızı gönderebilirsiniz.

A101 İş İlanları

A101 iş ilanları için buraya tıklayınız. Linkedin üzerinden A101 iş ilanlarını listeleyebilir ve Linkedin profilinizden de online iş başvurusu yapabilirsiniz.

A 101 İş Başvuru Formu

A 101 iş başvuru formu için üst kısımda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz. A101 insan kaynakları sayfasında yer alan online a 101 başvuru formunu doldurarak özgeçmiş bilgilerinizi A101 insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

A101 insan kaynakları sayfasından kasiyerlik başvurusu, depo iş başvurusu, market çalışanı başvurusu yapabilirsiniz. A101 eleman ve işçi alımlarını hemen hemen her il ve ilçede devamlı olarak yapmaktadır. A101 iş başvurusu İşkur üzerinden de yapılabilmektedir ancak web sitesi üzerinden yapmanız daha hızlı sonuç verebiliriz.

A101 İs Başvurusu Cv

A101 iş başvurusu için cv dosyanızı üst kısımda verdiğimiz link üzerinden A101 insan kaynaklarına gönderebilirsiniz. Cv dosyanızda ki bilgileri doğru ve eksiksiz girmeniz, işe kabul edilmek adına size avantaj sağlayacaktır. Eğer daha önce A101, Bim ya da Şok gibi marketlerde çalıştıysanız bunu da mutlaka belirtin. Çünkü A101 gibi marketler, tecrübeli personel alımına önem vermektedir. Cv dosyanızı ister online isterseniz bulunduğunuz bölgedeki A101 Marketler Zinciri şubelerine teslim edebilirsiniz.

A101 İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

A101 tam zamanlı ve part time iş başvurusu A101 insan kaynakları sayfasından ya da bizzat A101 Marketler üzerinden yapılabilir. A101 Cv doldurarak internet üzerinden veya A101 Cv örneği doldurarak direk olarak A101 Marketlerden cv dosyanızı teslim edebilirsiniz.

A101 iş başvurusu ne zaman sonuçlanır?

A101 başvuru sonucu olduğunda firma insan kaynakları size telefon veya e-mail üzerinden ulaşım sağlayacaktır.

Marketlere İş Başvurusu

A101 dışında alternatif arıyorsanız alt kısımda yer alan marketlere de online olarak iş başvurusu yapabilir ve cv bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Bim iş başvurusu : Bim Marketlere online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Carrefoursa İş Başvurusu : Carrefoursa iş başvurusu için bu linki kullanabilirsiniz.

Hakmar İş Başvurusu : Hakmar Marketlerde çalışmak için bu sayfaya giriş yapınız.

Migros İş Başvurusu : Migros iş başvurusu için sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Şok İş Başvurusu : Şok iş başvurusu yapmak için bu sayfayı ziyaret ediniz.

Daha fazla market iş ilanı ve iş başvurusu yapabilmek için : Market iş ilanları kategorisine göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

20 Yorum

  1. Merhaba Zeynep hanım. İşi öğrenmek için öncelikle cv bilgilerinizi A101 Marketler insan kaynaklarına göndermelisiniz. Buna bizzat a101 marketlerden yapabileceğiniz gibi internet üzerinden de kolaylıkla yapabilirsiniz. Sayfamızdaki direktifleri inceleyerek nasıl iş başvurusu yapılması gerektiği hakkında bilgi alabilirsiniz.

  1. Merhaba Fatma hanım. İş başvurusu için lütfen üst kısımda verdiğimiz linklere tıklayın ve A101 resmi web sayfası üzerinden online iş başvurusu yapın.

  1. Daha önceden kasiyerlik yapmış tecrübeli personellerin A101 Marketlerde çalışması daha kolay ve işe alım süreci daha hızlıdır. Bunun için öncelikle online iş başvuru formunu doldurmanız gerekir. Sayfamızda yer alan iş başvurusu linklerine tıklayarak A101 resmi web sayfası üzerinden firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

  1. A101 Marketlerde çalışmak için sayfamızda bulunan iş başvurusu linklerine tıklayın ve online iş başvuru formunu doldurun.

 1. Niğde borda yaşıyorum ve çalışmak istiyorum. A101 kasiyerlik ve ortaci olarak tecrubem var.

  1. Niğde ve Türkiye’nin tüm bölgelerinde yer ala A101 marketler zincirinde çalışmak için firmaya özgeçmiş dosyanızı göndermeniz gereklidir. Sayfamızda yer alan iş başvurusu linklerini kullanarak, cv bilgilerinizi a101 insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

  1. İş başvurusu yapmak için online iş başvuru formunu doldurarak, cv bilgilerinizi A101 insan kaynaklarına gönderebilirsiniz. Üst kısımdaki linklere tıklayarak a101 kariyer sayfasına giriş yapabilirsiniz.

 2. Kocaeli Gebze a101 market is basvurusu yapmak istiyorum. Is basvurusu marketler uzerinden mi yoksa internet uzerinden mi yapiliyor.

  1. İş başvuruları için sayfamızdaki linkleri kullanabilir veya direk olarak A101 şubelerinden cv dosyanızı elle teslim şeklinde yapabilirsiniz.

 3. Mrb Ben 3 yıldır fernas madenin yemekanesinde engelli personel olarak çalışıyorum fakat her yere giriyor bulaşık ve her şeyi yaptırıyorlar normal insanlardan fazla çalışıyorum ordan ayrılacağım sebebi bu dizinde engelli personel olarak beni değerlendirmenizi rica ediyorum ben Soma’da oturmaktayim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu