Fabrika İş İlanları

Algida İş Başvurusu

Algida iş başvurusu için kariyer sayfasını kullanabilirsiniz. Çorlu Algida fabrikası iş başvuru formunu doldurarak iş başvurusu yapabilir ve güncel iş ilanlarını listeleyebilirsiniz.

Algida Hakkında Bilgi

Unilever firmasının bir ürünü olan Algida ilk olarak orijinal adı olan Wall’s olarak kurulmuştur. Dünya çapında önde gelen dondurma firmalarından bir tanesidir. Wall’s ismi ile birlikte 1786 senesinde Londra’da kurulmuştur. Ülkemizde Algida olarak bilinen Wall’s markası dünyanın pek çok ülkesinde yer almaktadır. Bulunduğu ülkelerin her birinde farklı isimler ile faaliyet göstermektedir. Ülkemizdeki ismi ise herkesin bildiği bir dondurma markası olan Algida olarak faaliyet göstermektedir.

Algida Unilever firmasına bağlı ve ona bağlı firmalar arasında kazanç oranı en yüksek olan markadır. Algida markasının pek çok farklı ülkede bulunmasının sebebi değişik bir politika izlenmesi olmuştur. Algida farklı ülkelerde yer alan yerel dondurma firmalarını satın almaktadır. Bu satın almış olduğu firmaların isimlerini değiştirerek kendi bünyesinde markalar haline getirir ve böylece uluslararası pazarda ciddi bir yer sahibi olmuştur. Unilever dondurmalarını aynı türdekileri aynı isim ile üretmeyi tercih etmektedir. Ancak bu dondurma türleri arasında bulundukları yere göre farklılıklar görülebilir. Carte d’or, Cornetto, Magnum, Max ve Twister gibi dondurma isimleri Algida’nın yıllardır üretmekte olduğu, herkes tarafından bilinen ve herkes tarafından ulaşılabilir dondurmalarıdır.

Algida ülkemizde en çok tercih edilen, en çok satan marka olmaktadır. Özellikle yaptığı reklamlar ile birlikte bilinirliğini daha da artırmış, marketlerin bir çoğunda dolapları bulunan bir marka olmaktadır. Yaz aylarında serinletici tatları ile birlikte dünyanın pek çok ülkesinde olduğu gibi bizim ülkemizde de çok kişinin tercihi olmaktadır. Magnum, Max gibi isimleri olduğu gibi zaman zaman da farklı türlerde de dondurma isimleri çıkmaktadır. Her zevke hitap edecek şekilde, çeşit çeşit dondurmaları ile Algida yaz aylarında serinlemenin vazgeçilmez alternatiflerinden bir tanesi olmaktadır.

Algida İş Başvurusu

Algida iş başvurusu için buraya tıklayınız. Algida kariyer sayfasında bulunan online iş başvuru formunu doldurarak cv bilgilerinizi Algida insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz.

Çorlu Algida Fabrikası İş Başvuru Formu

Çorlu Algida fabrikası iş başvuru formu için buraya tıklayınız. Bu sayfadan cv dosyanızı Algida insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Algida İş İlanları

Algida iş ilanları için buraya tıklayınız. Algida Linkedin sayfasından güncel iş ilanlarını görebilir ve online başvuru yapabilirsiniz.

Algida Çorlu, Konya, Adana ve diğer bölgelerde bulunan fabrikalarına online iş başvurusu yapabilir ve iş ilanlarını listeleyebilirsiniz.

Algida İletişim Bilgileri

Algida Adres: Saray Mah. Dr. Adnan Buyuk deniz Caddesi No: 13v 34768 Umraniye Istanbul
Algida Telefon Numarası: +90 216 633 90 00
Algida Web Sitesi: https://www.unilever.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu