Kargo Firması İş İlanları

Aras Kargo İş Başvurusu

Aras Kargo iş başvurusu yapmak için insan kaynakları sayfasında yer alan iş başvuru formunu hızlı bir şekilde doldurabilirsiniz. Aras Kargo iş ilanları ve personel alımı hakkında bilgiler.

Aras Kargo Hakkında Kısaca Bilgi

Ülkemizde yer alan ve en çok tercih edilen kargo şirketlerinden bir tanesi olan Aras Kargo ilk olarak 1979 senesinde Celal Aras tarafından kurulmuş ve o günden bu yana aktif olarak kargoculuk alanında faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Aras dağıtım ve pazarlama aş olarak kurulmuş olan şirket kuruluşunun üzerinden bir miktar zaman geçmesinin ardından 1989 senesinde faaliyetlerine başlamıştır. Bu sene içinde taşımacılık faaliyetleri başlamış ve atılan adımlar ile birlikte günümüzdeki Aras Kargo’nun temelleri atılmıştır.

Ülke çapında oldukça kapsamlı bir hizmet vermekte olan Aras Kargo 81 ile hizmet götürmektedir. Bu illerin her birinde şubeleri ve dağıtım ağı bulunan şirket kendi içinde bölgelere ayrılmış ve bu şekilde çalışmalar gerçekleştirmiştir. Günümüzde Aras Kargo 13 adet bölge müdürlüğü ile faaliyetlerini sürdürür. Ürünlerin belirli noktalarda toplanıp dağıtıldığı merkezler vardır. Transfer merkezi olarak çalışan bu merkezlerin sayısı ise 29 adettir. Bunların dışında ayrıca Aras Kargo normal şubeleri de bulunmaktadır. Bu şubelerin sayısı ise 1000 kadardır. Aras Kargo 4 binin üzerinde aracın yer aldığı bir araç filosuna sahiptir.

Aras Kargo oldukça kapsamlı ve geniş çaplı bir hizmet alanına sahiptir ve bu denli geniş bir alanda hizmet verebilmek için ise oldukça büyük bir ekibe ihtiyaç duyar. Türkiye genelinde Aras Kargo bünyesinde çalışmakta olan toplam 8 bin 800 kişilik bir kadro yer almaktadır. Bu kadroda yer alan her bir Aras Kargo personeli titiz bir çalışma neticesinde seçilmekte ve gerekli eğitim süreçlerinden geçirilerek olaya dahil olmaktadır. Aras Kargo günümüzde ortalama aylık olarak 12 milyon kişi, kurum ve aynı zamanda kuruluşa yönelik olarak aktif faaliyet göstermektedir.

Aras Kargo İş Başvurusu

Aras Kargo iş başvurusu için buraya tıklayınız. Aras Kargo sayfası üzerinde yer alan linklere tıklayarak online iş başvurusu yapabilirsiniz. Aras Kargo iş başvurusu kariyer.net ve eleman.net üzerinden de yapılabilmektedir.

Aras Kargo İş İlanları

Aras Kargo iş ilanları için buraya tıklayarak Linkedin sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Linkedin üzerinden hızlı bir şekilde açık iş pozisyonlarını listeleyebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Aras Kargo insan kaynakları iş başvurusu için üst kısımda verdiğimiz linkeri kullanabilirsiniz. Aras Kargo İstanbul, Antalya, Gaziantep, Ankara, Bursa, İzmir, Kayseri gibi bir çok büyük şehirde personel ve eleman alımı yapmaktadır.

Aras Kargo İletişim Bilgileri

Aras Kargo Adres: Rüzgarlıbahçe Mahallesi Yavuz Sultan Selim Caddesi Aras Plaza No:2, 34820 Kavacık Beykoz İstanbul
Aras Kargo Telefon Numarası: 0 (216) 538 55 00
Aras Kargo Web Sitesi: https://www.araskargo.com.tr/

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu