Kamu İş İlanları

Aselsan İş Başvurusu

Aselsan iş başvurusu yapmak için Aselsan insan kaynakları sayfasında yer alan iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Konya Aselsan iş ilanları ve kariyer imkanları.

Aselsan Hakkında Bilgi

Askeri Elektronik Sanayi’nin kısaltması olan Aselsan TSK Güçlendirme Vakfı tarafından kurulmuştur. İlk olarak 1975 senesinde Ankara’da kurulmuş olan Aselsan TSK’nın ihtiyaç duymakta olduğu askeri alandaki haberleşmeye yönelik olan ihtiyaçların karşılanması amacı ile kurulmuştur. Savunma sanayisi alanında büyük işlere imza atmaktadır. Kurulduğu günden bu yana ileri teknolojiyi en verimli şekilde kullanır ve belirli bir program dahilinde hem ürün yelpazesini genişletir hem de müşterilerinin sayısını artırır. Modern yapıdaki elektronik cihazların ve sistemlerin geliştirilmesi, üretilmesi, pazarlanması ve aynı zamanda satış sonrası süreçte de çeşitli hizmetleri sürdürmeye devam edilmesi Aselsan’ın görevleri arasında yer almaktadır. Tüm bu hizmetleri aynı anda veriyor olması ile birlikte Aselsan entegre bir elektronik sanayii kuruluşu olarak yoluna devam etmektedir.

Aselsan bünyesinde gerçekleştirdiği çeşitli alanlardaki faaliyetlerine yönelik olarak yönetim yapısını biçimlendirmiş ve en verimli olacak şekilde bir kategorize sürecinden geçirmiştir. Dört ayrı başkanlık ile birlikte yönetilmektedir. Haberleşme ve bilgi teknolojileri, savunma sistem teknolojileri, radar elektronik harp istihbaratı ve mikroelektronik, güdüm ve elektro optik konularında faaliyetleri yürüten grup başkanlıkları ile yönetilmektedir. Dört ayrı başkanlık yapısı ile yönetiliyor olması sayesinde çalışmaları daha verimli bir hale gelmiştir.

Aselsan Teknofest İstanbul isimli organizasyonun da paydaşları arasında yer almaktadır. Kurum aynı zamanda farklı noktalarda da şubelere sahiptir. Aselsan Bakü 1998 senesinde Aselsan tarafından kurulmuş ve halen Azerbeycan’da sivil ve askeri alanda el telsizlerinin üretimini gerçekleştirmektedir. Ayrıca bir de Ukrayna’da şubesi bulunur. Aselsan Ukrayna da 1 Eylül 2020 tarihinde kurulmuş ve çalışmalarına devam etmektedir. Aselsan savunma sanayisine yönelik olarak çok çeşitli ürünlerin tasarımını ve üretimini gerçekleştirmekte ve satış sonrası desteğe de devam etmektedir.

Aselsan İş Başvurusu

Aselsan iş başvurusu için buraya tıklayınız. Aselsan insan kaynakları sayfası üzerinden hızlı bir şekilde iş başvurusu yapabilirsiniz. Aselsan kariyer sayfasında iş başvuru linki, açık iş pozisyonları, iş ilanları, işe alım kriterleri, staj başvurusu gibi linkler yer almaktadır. Tüm işlemleri bu sayfa üzerinden yapabilirsiniz.

Aselsan İş İlanları

Aselsan iş ilanları için buraya tıklayınız. Bu sayfada Aselsan iş ilanlarını listeleyebilir ve size uygun bir iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. Özgeçmiş ve cv dosyalarınızı Aselsan insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Konya Aselsan İş Başvurusu

Konya Aselsan iş başvurusu için üst kısımda verdiğimiz linklere tıklayabilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz. Konya ve KKTC ‘de çalışmak isteyen kişiler açık iş pozisyonlarını Aselsan Kariyer sayfasında takip edebilirler.

Aselsan İletişim Bilgileri

Aselsan Adres: P.K. 1, 06200, Yenimahalle / Ankara
Aselsan Telefon Numarası: 0850 360 10 30
Aselsan Web Sitesi: https://www.aselsan.com.tr

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu