Hizmet Sektörü

ATG PROJECT İş Başvurusu

ATG PROJECT İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

ATG Project Firması iş başvurusu yapmak için insan kaynakları sayfasından online cv gönderebilirsiniz. ATG Project Firması iş ilanları ve daha fazla için sayfamızdaki direktifleri inceleyiniz.Sizler için gerekli araştırmaları yapmış olup kolayca başvurunuzu yapabileceksiniz.Sizlere dokunabilmek bizleri onure etmektedir. Telefon numarası ile herhangi bir iletişimimiz olmamakla birlikte sadece aracı araştırmacıyız.

ATG Project Ne İş Yapar?

Mobilya sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır.Şirketimiz kurucumuz Ahmet Güneş tarafından 1975 yılında MET Mobilya adıyla mobilya imalatçısı olarak sektöre adım atmıştır.

Mobilya sektörü ile tasarım ve uygulama disiplinleri arasında, yerel ve küresel gelişme ve gereksinimler dikkate alınarak, 2010 yılında ATG Mobilya adını alan firmamız, mobilya üretiminin yanı sıra özellikle otel, hastane, konut ve residence alanlarlarında önemli bir proje ve taahhüt işleri çözüm ortağı olmuştur.2020 yılından itibaren yeniden yapılanan şirketimiz, ATG Project markasını yaratmış ve sektörler arası talep ve ihtiyaçları, ulusal ve uluslararası ölçekte karşılayan, yaratıcı, yenilikçi ve kaliteli üretimi ve uygulamaları ile sektörün yükselen yıldızı olmuştur. Şirketimiz multidisipliner vizyonu ile tasarım dünyasının geleceğine yön veren aktörlerden biri olmak iddiası ve azmi ile gelişimini sürdürecektir.

ATG Project Firmasına Nasıl Başvuru Yapılır?

İstanbul Finans merkezi ofisimizde “Muhasebe Elemanı- İnsan kaynakları ” pozisyonunda öz disiplini yüksek ve ekip çalışmasına yatkın çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler:

  • Bordro ve özlük İşleri, puantaj, ücret tahakkuku konusunda en az 2 yıl deneyimli,
  • Bordro, İş Kanunu, personel, SGK, gelir vergisi ve diğer ilgili yasal uygulamalara hâkim,İcra, avans, BES, özel sağlık sigortası gibi işlemlerinin takibi,
  • Personelin puantaj kontrol ve maaş ödeme listelerinin hazırlanması,
  • İleri Düzey Excel bilgisi olan,
  • Sigorta işlemleri, e-bildirge, e-vizite, işe giriş çıkış, kıdem ve tazminat hesaplamaları, yasal bildirimler ve diğer işlemlerinin gerçekleştirilmesi,
  • Raporlama becerileri kuvvetli,
  • Sorumluluk bilinci yüksek, iletişim becerileri kuvvetli,
  • Takım çalışmasına yatkın, Dikkatli, disiplinli ve detaylara önem veren takım arkadaşları aramaktayız.

Çalışmak isteyen arkadaşlar 0552 711 5519 nolu telefon numarasına cv göndermeleri rica olunur.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu