Medya Şirketleri İş İlanları

Atv İş Başvurusu

Atv iş başvurusu için kariyer sayfasında yer alan iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Atv insan kaynakları iş başvurusu ve güncel iş ilanları.

ATV Hakkında Bilgi

Atv ilk olarak 1993 senesinde Dinç Bilgin tarafından kurulmuş ve yaptığı deneme yayınları ile birlikte yayın hayatına başlamıştır. Kurulmasının üzerinden kısa bir süre geçtikten sonra aynı yıl 1993 senesinin Eylül ayında normal yayına geçmiştir. 90’lı yıllarda yaptığı yayınlar ile birlikte oldukça popüler olan kanal kısa sürede çok fazla insana ulaşmıştır. Çok farklı kategorilerde iddialı yapımlar gerçekleştirmiş olan Atv özellikle yerli dizileri ile de bilinir bir kanal haline gelmiştir. O dönem en çok izlenen kanallar olan TRT 1, Show Tv, Kanal D gibi kanallar ile birlikte aynı segment bir kanal olarak yayınlarını gerçekleştirmiştir.

Yerli dizileri, magazin programları, haber bültenleri, gündüz kuşağı programları gibi pek çok kategoride en çok sevilen programlara imza atmış olan Atv özellikle dev yapımlarından bir tanesi olan Siyaset Meydanı isimli tartışma programı ile en çok izlenme oranlarına ulaşmıştır. 1994 senesinde yayınlanan bu program sayesinde Atv çok fazla reyting almış ve kısa sürede çok kişi tarafından bilinen ve sevilen bir kanal haline gelmiştir.

Atv aynı zamanda daha yüksek çözünürlük kalitesi ile yayın yapmakta olan bir Hd kanala da sahiptir. Atv Hd ilk olarak 2011 senesinde yayına başlamıştır. Atv ile eş zamanlı şekilde bir yayın gerçekleştirilmektedir. Bu kanal haber bültenlerini HD olarak yüksek çözünürlük kalitesi ile yayınlamakta olan ilk kanal olma özelliğine sahiptir. 2020 senesi itibari ile logosunda HD ibaresi kaldırılarak bu şekilde faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Atv ve Atv Hd günümüzde de en güçlü ve en çok izlenen kanallardan bir tanesi olmaya devam etmektedir. Yerli yapım pek çok programı ve dizileri ile halkın tercihlerinden bir tanesi oluyor.

Atv İş Başvurusu

Atv iş başvurusu için buraya tıklayınız. Atv insan kaynakları sayfası üzerinden online cv veya özgeçmiş bilgilerinizi firmaya gönderebilirsiniz.

Atv İş İlanları

Atv iş ilanları için buraya tıklayınız. Atv Linkedin üzerinden açık iş pozisyonlarını görebilir ve Atv insan kaynaklarına özgeçmiş dosyanızı bu site üzerinden gönderebilirsiniz.

Atv İletişim Bilgileri

Atv Adres: Güzeltepe Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. B Blok Apt. No: 29/1/1 Eyüpsultan / İstanbul
Atv Telefon Numarası: 0212 354 30 00
Atv Web Sitesi: https://www.atv.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu