Mağaza İş İlanları

Bershka İş Başvurusu

Bershka iş başvurusu yapmak için online iş başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Bershka iş ilanları içerisinden kendinize uygun bir iş pozisyonu seçebilir ve Inditex Grubu üzerinden tam zamanlı veya part time iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bershka Hakkında Bilgi

Bershka 1998 senesinde İspanyol Inditex Grubu altında kurulmuş olan bir giyim markasıdır. Son yıllarda artan talebe karşılık vermek amacıyla kurulmuş olan Bershka, pazardaki payını 2 sene içerisinde 100 mağaza daha açarak genişletmiştir. Toplamda ortalama 1000’den fazla mağazası olan Bershka, her geçen gün yeni mağazalarını aktif etmektedir ve markasını günden güne daha da güçlendirmektedir.

25 yıla yakın tecrübesiyle pazarda her geçen gün daha da güçlenmekte olan Bershka, grubun tamamında toplam gelirinin %9’unu kazanmaktadır. 70 üzerinde pazarda 1.000 mağaza ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bershka mağazalarının en büyük özelliklerinden birisi de özel detaylandırılmış mimari mağazalarıdır. Vitrinlerinde bulunan ürünler ise dünya modasına öncülük etmektedir. Bershka mazağaları her zaman en iyi bölgelerde ve konumlarda bulunmaktadır. Mağazalar için özellikle müstakil binalar veya büyük alışveriş merkezleri seçilir.

Bershka, gençlerin ve kendini genç hissedenlerin ilgi odağı olmuştur. Özellikle gençlere özel tasarımlar yapılır ve genç insanların ilgi alanlarına yönelik geliştirmeler yapılır.

Bershka Personeli Ne İş yapar?

Bershka mağaza personeli genellikle müşteri hizmetleri konusunda uzmanlaşmıştır ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için ellerinden gelenin en iyisini yapmak için çalışırlar. Müşterilere ürün özellikleri, fiyatlar ve stoğa dahil olmayan ürünler hakkında bilgi verirler. Ayrıca, müşterilerin ilgilendiği ürünleri bulmalarına yardımcı olmak için stoklarda arama yapabilirler.

Mağaza personeli aynı zamanda satış işlemlerinin düzgün bir şekilde yürütülmesinden de sorumludur. Bunlar, ürünleri barkod okuyucularla taramak, alışveriş çantası sağlamak, ödeme işlemlerini tamamlamak ve hediye kartları gibi ödeme yöntemlerine yardımcı olmaktır.

Bazı Bershka mağazalarında, personel vitrinlerin tasarımı ve düzenlenmesinde yer alırlar. Bu, ürünlerin görsel olarak cazip hale getirilerek daha fazla müşteri çekmek için yapılan bir pazarlama stratejisidir. Ayrıca, personel mağaza içindeki ürün yerleşimlerini ve düzenlemelerini de takip ederler.

Sonuç olarak, Bershka mağaza personeli müşteri hizmetleri, satış işlemleri ve görsel pazarlama faaliyetleri gibi birçok farklı görevle ilgilenirler. Her gün müşterilerle etkileşim halinde olduklarından, iyi bir iletişim becerisi, takım çalışması ve problem çözme becerilerine sahip olmaları önemlidir.

Bershka İş Başvurusu

Bershka iş başvurusu yapmak için buraya tıklayınız. Bershka mağazalarında, ofisinde, lojistik bölümünde veya teknoloji bölümünde çalışabilirsiniz.

Bershka İş İlanları

Bershka iş ilanları için buraya tıklayınız. Bershka açık iş pozisyonlarını Linkedin üzerinden de takip edebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bershka İletişim Bilgileri

Bershka Adres: MM Plaza Nispetiye Mahallesi, Aytar Cad. Başlık Sokak No:3 Kat:4, Levent Beşiktaş İstanbul
Bershka Telefon Numarası: + 90 212 386 81 01
Bershka Web Sitesi: https://www.inditexcareers.com/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu