Market İş İlanları

Bim İş Başvurusu

Bim iş başvurusu internet üzerinden nasıl yapılır? Bim iş başvuru formunu hızlı bir şekilde doldurarak online iş başvurusu yapabilirsiniz. Bim iş ilanları ve açık iş pozisyonları için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Bim Hakkında Bilgi

1995 senesinden günümüze kadar perakende sektörde yer alan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. yıllardır milyonlarca ürünü uygun fiyatlardan tüketicilere sunmuştur. Yüksek kalite ürünleri en uygun fiyata tüketicilerine sunmayı ana ilke olarak belirlemiş olan BİM, hard-discount modelini örnek almış ve ülkemizde bu sistemi kullanan ilk marketler zinciri olmuştur.

Bim portföyünde 750’den fazla ürün bulunmaktadır. Ara ara çeşitli kampanyalarda düzenleyen Bim, özel markaları tüketicilerine uygun fiyatlardan sunmaktadır.
2020 yılı verilerine göre mağaza sayılarını ve cirosunu her geçen sene arttırmaktadır.

Ülkemizde yaklaşık 10.000 mağazası bulunan BİM, 2020 yılında %12 oranında bir büyüme kat etmiştir. Türkiye dışında Fas ve Mısır gibi ülkelerde de Bim marketleri bulunmaktadır. Fas’ta toplamda 600’e yakın Bim mağazaları bulunmaktadır. Mısır’da ise 300 Bim market bulunmaktadır.

Bim’de Kariyer

Bim mağazalarında 2020 yılı itibariyle toplamda 60.000 kişi çalışmaktaydı. 2022 yılında bu sayının çok daha fazla olduğu tahmin edilmektedir. Sadece Türkiye’de değil yurtdışında da yer alan Bim mağazalarında bir çok personel çalışmaktadır.

Bim İş Başvurusu

Bim iş başvurusu için buraya tıklayabilir ve açılan sayfada yer alan online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Bim marketlerden de iş başvurusu yapmanız mümkündür. İnternet üzerinden iş başvurusu yapmak daha basit olduğu için insanlar genelde bu yolu seçmektedirler.

Bim İş İlanları

Bim iş ilanları için buraya tıklayabilirsiniz. Açılan sayfaya cv ve özgeçmiş bilgilerinizi girerek başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bim insan kaynakları departmanı iş ihtiyacı olduğunda sizlere ulaşacaktır.

Yapacağınız iş başvuruları Bim insan kaynakları departmanında incelenmek üzere gönderilecek ve havuzda tutulacaktır. Hangi bölgede ihtiyaç varsa o bölgede yapılan başvurular dikkate alınacak ve size ulaşılacaktır.

Bim iş imkanları hakkında sorularınız varsa bize konu altında yer alan yorumlar bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bim İş Başvuru Formu

Bim iş başvuru formu üzerinden Bim Marketler Zincirine online iş başvurusu yapabilirsiniz. Bim iş başvuru formuna cv bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde girerek gönderiniz. Önceki çalıştığınız iş yerlerini ve özellikle varsa market isimlerini belirtin. Bim gibi büyük marketler, tecrübeli personellere öncelik vermektedir. Yukarıda verdiğimiz iş başvurusu linklerini kullanarak hızlı bir şekilde iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bim İletişim Bilgileri

Bim Genel Merkez Adresi: Abdurrahmangazi, Ebubekir Cd. No:73, 34887 Sancaktepe İstanbul
Bim Genel Merkez Telefon Numarası: (0216) 564 03 03
Bim Web Sitesi: https://www.bim.com.tr/Categories/679/bize-ulasin.aspx
Kaynak Siteler: 1

İlgili Makaleler

16 Yorum

  1. Bim Marketler’e kasiyer olsun, mağaza görevlisi olsun her zaman personel alımı yapılır. Cv bilgilerinizi ister Bim Marketlerden elle teslim yoluyla isterseniz sayfamızda yer alan linkler aracılığıyla online bir şekilde Bim insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

  1. Bim’de çalışmak için öncelikle cv dosyanızı Bim insan kaynakları departmanına göndermeniz ve iş başvurusu yapmanız gerekmektedir.

  1. Bim Marketler’e her daim iş başvurusu yapılabilmektedir ve her zaman personel ihtiyacı doğabilmektedir. Sayfamızda yer alan iş başvurusu linklerine tıklayarak Bim’e özgeçmiş dosyanızı gönderebilirsiniz. İhtiyaç olduğunda sizinle iletişime geçilecektir.

 1. Lise mezunu B SINIFI ehliyete sahip aktif arac kullanıma sahibim her türlü isi yapabilen beceriye sahibim iletişim kurmayı seven güler yüzlü kişiliğe sahibim ise ihtiyacım var lütfen sizler ile çalışmama yardımcı olursanız sevinirim

  1. Merhaba, sayfamızda bulunan iş başvuru formundan cv bilgilerinizi Bim insan kaynaklarına departmanına gönderebilirsiniz. Sayfamızdaki direktifleri dikkatli bir şekilde inceleyerek başvuru yapmanızı öneririz.

  1. Sayfamızda bulunan Bim iş başvurusu linklerinden online iş başvurusu yapabilir ve cv dosyanızı Bim Marketlere gönderebilirsiniz.

 2. Bim Gebze is basvurusu yapmak istiyorum. Gebze Bim marketler is ilanlarini listeleyebilecegim ve basvuru yapabilecegim adres var mi.

  1. Merhaba, Bim Gebze ve diğer bölgelerde her daim personel alımı yapmaktadır. Sayfamızda nasıl iş başvurusu yapabileceğiniz hakkında bilgiler mevcuttur. Direktifleri takip ederek kolayca cv dosyanızı Bim insan kaynaklarına gönderebilirsiniz. Ya da bizzat Gebze’de bulunan Bim Marketlere elden teslim yoluyla cv, özgeçmiş bilgilerinizi verebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu