Gıda Sektörü İş İlanları

Bingöl Sütaş İş Başvurusu

Bingöl Sütaş iş başvurusu yapmak için açık iş pozisyonlarından kendinize uygun bir iş alanı seçerek online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Sütaş Hakkında Bilgi

Ülkemizin en büyük mandıra ürünü firmalarından bir tanesi olan Sütaş, “975 senesinde Bursa’da kuruldu. O dönemler Bursa, Karacabey ilçesinin Ulubat köyünde muhtarlık yapan Celaleddin Yılmaz bir süt ihalesini alır ve şu anki Sütaş Fabrikası’nın olduğu alanı imalathaneye çevirir. İnek sütünden kaşar peyniri üretimi yapmaya başlar.

1968 yılında sütten üretilen kaşar peynirler İstanbul’un Beşiktaş ve Aksaray pazarlarında satışa çıkar. O dönemki ismi “Yılmaz Kaşarları” şeklindeydi. Migros marketler zinciri açıldığında ilk olarak bu kaşar peynirler rafa konmuştur. 1975 senesinde ise Celaleddin Yılmaz’ın oğlu Sadık Yılmaz Sütaş markasını kurdu.

Sütaş’ın günümüzde 6 üretim tesisi bulunmaktadır. Ülkemizde 4 tesis yer almaktadır. Bu tesisler Karacabey, Tire ve Aksaray’da bulunmaktadır. Son olarak Bingöl’e entegre tesis kurulmuştur. Yurtdışında ise Kuzey Makedonya ve Romanya’da da tesisler bulunmaktadır. Her yıl 1 milyar litreye yakın süt işleyen Sütaş firması bu sütleri 77 farklı ürün olarak tüketicilere sunmaktadır. Sütaş’ın 2017 senesindeki cirosu 2.6 milyar TL şeklindedir.

Bingöl Sütaş İş Başvurusu

Bingöl Sütaş iş başvurusu yapmak için buraya tıklayınız. Sütaş insan kaynakları sayfasında sütaş kariyer olanaklarını inceleyebilir ve açık iş pozisyonlarını görebilirsiniz. Ayrıca bu sayfa üzerinden staj başvurusu ya da burs başvurusu da yapabilirsiniz. Sütaş öğrencilere her daim destek olan çok değerli bir markadır.

Bingöl Sütaş İş İlanları

Sütaş iş ilanları için buraya tıklayınız. Sütaş açık iş pozisyonları içerisinde bir çok farklı alanda iş ihtiyacı bulunmaktadır. İstanbul, Bingöl, Bursa, Aksaray gibi bölgelerde personel ve eleman alımı yapılmaktadır.

Sütaş İletişim Bilgileri

Sütaş Adres: Erenler OSB Mah. Adana Yolu Üzeri Aksaray Organize Sanayi Bölgesi Atatürk Bulvarı No:10 Merkez AKSARAY
Sütaş Telefon Numarası: 0 382 266 20 01
Sütaş Web Sitesi: https://www.sutas.com.tr/

Bir Yorum

  1. Ben gıda işleme bölümü ön lisans programından 1 mezun oldum daha önce yazılı olarak kurumsal firmanızda başvuru oluşturmuştuk bende bu ekibin bir parçası olmak istiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu