Fabrika İş İlanları

Bosch İş Başvurusu

Bosch iş başvurusu için Bosch kariyer sayfası üzerinden online iş başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Bosch iş ilanları ve Çerkezköy Fabrikası iş başvurusu, personel alımı için sayfamızdaki direktifleri takip ediniz.

Bosch Hakkında Bilgi

Robert Bosch GmbH ya da bilinen adı ile Bosch markası Almanya merkezli olarak 1886 senesinde kurulmuş bir markadır. Dünya çapında bir firma olan Bosch elektronik ve mühendislik alanında faaliyet göstermektedir. Dünyada bulunmakta olan en büyük çaplı otomotiv parçaları üreticisi olma özelliğine de sahiptir. Şirketin kurucusu Robert Bosch’tur. Kurulduğu günden bu yana geçen uzun sürede dünyanın her ülkesine yayılmış, çok geniş satış, dağıtım ve pazarlama ağına sahip olmuştur. Bu sayede ülkemizde de yer alan ve pek çok kategoride en çok tercih edilen ve aynı zamanda en çok güven veren marka olmaktadır.

Bosch Türkiye mobilite çözümleri, sanayi teknolojisi, tüketim malları ve aynı zamanda enerji ve bina teknolojileri alanında faaliyet göstermekte olan toplamda 5 ayrı şirket ile çalışmalarını sürdürmektedir. Bu beş ayrı şirketin İstanbul, Kocaeli, Bursa, Manisa ve Tekirdağ illerinde olmak üzere merkezleri bulunur. Bosch ilk kez ülkemize 1910 senesinde gelmiştir. Bir temsilcilik kurulmuş ve bu şekilde bir çalışma başlamıştır. Kısa sürede Bosch Türkiye de gelişim göstermiş ve pek çok farklı noktaya ulaşmıştır. İlk kez bir fabrika 1972 senesinde Bursa’da kurulmuştur. Bu sayı da zaman içinde farklı illerin katılması ile artış göstermiştir.

Bosch Türkiye bünyesinde ciddi bir çalışan kitlesinin de sahibidir. Toplamda mevcut durumda 17 bin 900 kişi çalışmaktadır. Bosch Türkiye bünyesinde farklı şehirlerde olmak üzere toplam 4 adet ar – ge merkezi ve İstanbul’da yer alan bir adet tasarım merkezi mevcuttur. Bosch Türkiye ülkemizde pek çok alanda teknoloji ürünleri ve hizmet tedarikçileri ile öne çıkmaktadır. Ülkemizde olduğu gibi diğer tüm dünya ülkelerinde en çok tercih edilen teknoloji ve mühendislik markalarından biri Bosch’tur.

Bosch İş Başvurusu

Bosch iş başvurusu için buraya tıklayınız. Bosch kariyer sayfasında nasıl iş başvurusu yapabileceğiniz hakkında bilgiler yer almaktadır.

Bosch İş İlanları

Bosch iş ilanları için buraya tıklayınız. Bosch Linkedin sayfasında güncel iş ilanlarını görebilir ve size uygun bir açık iş pozisyonuna online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bosch Bursa ve Çerkezköy Fabrikası İş Başvurusu

Bosch Bursa, Çerkezköy, Gebze veya diğer il ve ilçelerde bulunan fabrikalarına iş başvurusu yapmak için üst kısımdaki linklere tıklayabilirsiniz.

Bosch İletişim Bilgileri

Bosch Adres: Bosch Sanayi ve Ticaret A.Ş. Aydınevler Mah. İnönü Cad. No:20 Küçükyalı Ofispark A Blok 34854 Maltepe / İstanbul
Bosch Telefon Numarası: +90 216 432 0 432
Bosch Web Sitesi: https://www.bosch.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu