Hastane İş İlanları

Çam ve Sakura Hastanesi İş Başvurusu

Çam ve Sakura Hastanesi iş başvurusu nasıl yapılır? Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi iş ilanları ve personel alımı hakkında bilgiler.

Çam ve Sakura Hastanesi Hakkında Bilgi

Çam ve Sakura Hastanesi, İstanbul’un Başakşehir ilçesinde yer alan bir şehir hastanesidir. Son yıllarda ülkemizde bir çok şehir hastanesi yapılmıştır ve devlet bu hastanelere büyük yatırımlar yapmıştır. Çam ve Sakura Hastanesi de en çok yatırım alan hastaneler sıralamasında üçüncü sıradadır.

Çam ve Sakura Hastanesi tam dokuz farklı uluslararası finans kurumu tarafından finans edilerek kurulmuştur. Bunların arasında Japonya Merkez Bankası bile vardır. PPP modeli yani Kamu & Özel ortaklık sistemi ile kurulmuş ve faaliyetlerini sürdürmektedir. Rönesans Holding ve Sojitz Corporation tarafından üstlenen bu projeye 1.5 milyar dolar yatırım yapılmıştır. 2016 senesinde yapımına başlanan Çam ve Sakura Hastanesi 2016 yılında tamamlanarak 2020 yılında sağlık hizmetleri sunmaya başlamıştır. Ayrıca Thomson Reuters Vakfı tarafından Yılın PPP sözleşmesi ödülüne layık görülmüştür.

2020 yılında sağlık hizmeti sunmaya başlayan Çam ve Sakura Hastanesi, Covid sebebiyle adece Covid-19 hastalarına tedavi imkanı sundu. Açılışını Recep Tayyip Erdoğan ve Fahrettin Koca’nın açtığı hastaneye Japonya Başbakanı da video konferans ile katılmıştır.

Çam ve Sakura Hastanesi toplamda 1 milyon metrekarelik bir alana inşaa edilmiş ve bu alanın 170.000 metrekarelik alanına çam ve sakura ağaçları dikilmiştir. Toplamda 1 ana bile ve 6 blok bulunmaktadır. 8.100 araç part kapasitesine sahip hastanenin üç adet helikopter pisti de bulunmaktadır.

Çam ve Sakura Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır

Çam ve Sakura Hastanesi iş başvurusu yapmak için bazı şartlar aranmaktadır. KPSS puanı veya sağlıkla ilgili bölümlerden mezun olan kişiler devlet hastanelerinde çalışabilmektedir. Bunlar dışında hastanelerle ortak çalışan taşeron firmalara başvuru yapılabilir.

https://www.ilan.gov.tr/ilan/tum-ilanlar?q=%C3%A7am%20ve%20sakura
https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=7096

Çam ve Sakura Hastanesi ve diğer devlet kurumlarının iş ilanlarını üstteki linklere tıklayarak takip edebilirsiniz. Arama kısmına “Çam ve Sakura” yazmanız yeterli olur veya “devlet hastanesi” şeklinde anahtar kelime de girebilirsiniz. Güncel ilan olduğunda bu sayfa üzerinde görünecektir. Ayrıca İşkur üzerinden de takip edebilirsiniz.

Devlet hastanelerine normal özel sektör hastaneleri gibi iş başvurusu yapmak mümkün değildir.

Çam ve Sakura Şehir Hastanesi İletişim Bilgileri

Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Adres: Başakşehir Olimpiyat Bulvarı Yolu, 34480 Başakşehir
Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Telefon Numarası: (0212) 909 60 00
Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Web Sitesi: https://camsakurasehir.saglik.gov.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu