Hastane İş İlanları

CCN İş Başvurusu

CCN iş başvurusu ve personel alımı hakkında bilgiler. CCN Holding Bilkent Şehir Hastanesi iş başvurusu içinde insan kaynakları sayfası üzerinden kolayca cv bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

CCN Hakkında Bilgi

CCN, bir çok sektörde faaliyet göstermekte olan bir şirketler topluluğdur. CCN Yatırım Holding, sağlık, inşaat ve eğitim alanlarında faaliyet göstermektedir. Başarılması en güç projelere takip olan CCN, uzman kadro ve ekibiyle bulunmuş olduğu sektörde en güçlü şirketlerden biridir.

2017 senesinde yurt dışında DİA Holding ismiyle faaliyet sürdüren şirket yurt içinde CCN Group olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Şirkette çalışan personellerde firma hakkında sosyal medya da çok olumlu ve güzel mesajlar vermektedir. Hatta CCN’den ayrılan personeller bile indeed.com gibi sitelerde CCN Holding hakkında olumlu şeyler konuşmaktadır.

CCN Group, bünyesinde çalışan kişilere değer veren bir şirket olup iş disiplinini ve güvenliğine özen göstermektedir. Indeed.com tarafından toplam 4.7 puan almıştır.

CCN Group bünyesinde bir çok sağlık kuruluşu da bulunmaktadır. CCN Sağlık yatırımlarıyla kamu özel işbirliği ile kurulmuş olan CCN Sağlık 10.000 yatak kapasitesine ulaşmayı hedeflemektedir. Türkiye Halk Sağlığı Kurumu ve Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu projeleri de uluslararası alt yapı kalitesiyle son hızıyla ülkemize kazandırılmaya çalışılmaktadır.

CCN İş Başvurusu

CCN iş başvurusu için buraya tıklayınız. CCN kariyer sayfasında yer alan iş başvurusu formunu doldurarak online cv bilgilerinizi firmaya gönderebilirsiniz.

CCN Holding Bilkent Şehir Hastanesi İş Başvurusu

CCN Holding Bilkent Şehir Hastanesi iş başvurusu için buraya tıklayınız. Açılan sayfada hangi şirkete iş başvurusu yapmak istediğinizi seçebilirsiniz. Daha fazla hastane iş başvurusu için buraya tıklayınız.

CCN İletişim Bilgileri

CCN Adres: İstanbul Ofis Meclis-i Mebusan Cd. İnebolu Sk. 1A Ekemen Han Kat:3-4 Kabataş Beyoğlu – İSTANBUL
CCN Telefon Numarası: +90 212 377 19 00
CCN Web Sitesi: https://www.ccngroup.com.tr/

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Kaba ve ince işler formeni yurt dışı tecrübesi olan biriyim yurt dışı ve içi formenlik işi arıyorum.
    +905326317154

  2. mersin şehir hastanesinde çalışmak üzere

    TAŞIMA PERSONELİ YÖNLEDİRME HASTA KAYIT HASTA KABUL ODA SERVİS ELEMANI OLARAK İŞ ARAMAKTAYIM BİLGİLERİMİ SUNARIM

  3. Hasta kayıt danışma sekreterlik gibi iş aramaktayım yardımlarınızı bekliyorum yardim ederseniz sevinirim gereğinin yapılmasını rica ederim saygılar

  4. Merhaba bilkent şehir hastanesinde tıbbi sekreter olarak calışmak istiurum sertifika vsr 0543 442 28 75

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu