Hizmet Sektörü

Çelebi İş Başvurusu

Çelebi iş başvurusu için online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Çelebi Hava Servisi iş ilanları ve daha fazlası için sayfamızda yer alan hususları takip ediniz.

Çelebi Havacılık Hakkında Bilgi

Çelebi Havacılık 1958 yıllarında kurulan uluslararası arenada kendini ispatlamış bir havacılık hizmet şirketidir. Çelebi Holding olarak faaliyetlerini sürdüren firma ülkemizde kurulan ilk yer hizmetleri firmasıdır.

Öncelikle Çelebi Hava Servisi kurulmuştur ve bu firma yer hizmetleri olarak başarılı bir şekilde yıllarca hizmet sunmuştur. Daha sonra açılan diğer şirketlerinde birleşmesiyle 1995 senesinde Çelebi Holding A.Ş. kurulmuştur. Günümüzde yer hizmetleri, kargo ve antrepo işletmeciliği hizmetlerini sunmaktadır. Kurum sadece havacılık değil denizcilik sektörlerinde de faaliyetlerini devam ettirmektedir. Liman işletmeciliği ve gıda gibi sektörlerde de çalışmalarını sürdürmektedir.

İş dünyasında devamlı olarak yeni gelişimler ve değişimler meydana gelmektedir. Çelebi, bu değişimlere ayak uyduran ve teknolojiyi yakından takip eden bir kuruluştur. Uluslararası tanınmış bir kuruluş haline gelen Çelebi, 11.000 üzerinde personele sahiptir. 2 kıta ve 5 ülkede faaliyetlerini sürdüren Çelebi, her geçen gün daha da büyümektedir.

Çelebi İş Başvurusu

Çelebi iş başvurusu için buraya tıklayınız. Çelebi insan kaynakları sayfasında insan kaynakları politikası, seçme ve yerleştirme, performans ve kariyer yönetimi gibi konularda bilgi alabilirsiniz. Bu sayfa üzerinden nasıl iş başvurusu yapabileceğiniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz alt kısımda yer alan Linkedin sayfası üzerinden de iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çelebi İş İlanları

Çelebi iş ilanları için buraya tıklayınız. Çelebi Linkedin sayfası üzerinden güncel iş ilanlarını takip edebilirsiniz. Size uygun olan açık iş pozisyonlarına Linkedin üzerinden başvurabilir ve özgeçmiş bilgilerinizi firmaya gönderebilirsiniz.

Çelebi İletişim Bilgileri

Çelebi Adres: Anel İş Merkezi, Saray Mah., Site Yolu Sok., No: 5, Kat: 7-10 34768 Ümraniye – İstanbul
Çelebi Telefon Numarası: (0216) 666 66 00
Çelebi Web Sitesi: http://www.celebi.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu