Market İş İlanları

City Gross İş Başvurusu

City Gross iş başvurusu için online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ankara City Gross kariyer sayfasından online iş ilanları ve açık iş pozisyonlarını görebilirsiniz.

City Gross Hakkında Bilgi

Ankara’da faaliyet göstermekte olan City Gross ilk olarak 2010 senesinde faaliyet hayatına başlamıştır. Ankara Gimat bölgesinde kurulan market Ramazan Gülhan tarafından kurulmuştur. Toptan market mantığı ile çalışmakta olan City Gross Ankara’da pek çok esnaf, iş insanı ve aynı zamanda tüccarın çalışmayı tercih ettiği bir marka olmuş durumda. City Gross bu anlamda özellikle iş profesyonellerine yönelik bir hizmet vermekte. City Gross bünyesinde gıda kategorisinde 20 binden fazla çeşit yer alırken aynı zamanda gıda dışında ise 30 binden fazla ürün alternatifi bulunuyor. Tüm bu ürün çeşitliliği ile birlikte ve uygun fiyatları ile City Gross Ankara’da gross marketçilik alanında fiyat ve performans açısından en iyi alternatif olarak çıkıyor karşımıza.

City Gross ürünlerinde çeşitlilik konusuna verdiği önemi aynı zamanda ürün kalitesine de vermektedir. Seçtiği ürünlerin her biri kaliteli ve nitelikli markalardır. 2010 senesinden bu yana Ankaralıların tercihleri arasında yer almakta olan City Gross elektronik ticaret alanında da aktif. Uzun yıllardır bu konuda çalışmalar sürdüren City Gross müşterilerini en ideal internet alışverişi deneyimi açısından memnun etmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Özellikle güvenlik açısından ideal bir sistem oluşturmakta olan şirket müşteriler tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

City Gross Ankara için öncü marketlerden bir tanesi durumuna yükselmiştir. 2010 senesinden bu yana faaliyet gösteren City Gross aldığı beğeni ile büyümüş ve kısa sürede Ankara’nın pek çok noktasında şubeler açmıştır. Bu şubelerde sadece toptan değil aynı zamanda perakende olarak da satış yapan City Gross bu sayede halkın da market olarak tercihleri arasında yer almaktadır. Kısa sürede pek çok noktaya ulaşmış ve Ankara’da bir marka olmayı başarmıştır.

City Gross İş Başvurusu

City Gross iş başvurusu için buraya tıklayınız. Ankara City Gross Market iş başvurusu için insan kaynakları sayfası üzerinden online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

City Gross İletişim Bilgileri

City Gross Adres: Macun, 204 Cad. No:18, 06374 Ostim Osb Yenimahalle Ankara
City Gross Telefon Numarası: (0312) 397 52 52
City Gross Web Sitesi: https://www.citygross.com.tr

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu