Mağaza İş İlanları

Defacto İş Başvurusu

Defacto iş başvurusu için Defacto insan kaynakları sayfasından online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Defacto iş ilanları ve daha fazlazı için alt kısımdaki direktifleri inceleyiniz.

Defacto Hakkında Bilgi

Tekstil alanında faaliyet göstermekte olan Defacto ilk olarak 2003 senesinde kurulmuştur. Kuruluşundan iki sene sonrasında ilk mağazasını açan Defacto perakende giyim ürünlerinin satışını yapmaktadır. Kuruluşunun ardından çok geçmeden ciddi bir başarı grafiği yakalamış olan marka kısa sürede pek çok noktada farklı şubelerini açmıştır. Genel merkezi İstanbul’da yer alan Defacto markasının kurucu ismi ise Zeki Cemal Özen’dir. Ülkemizde faaliyetlerine başlamış olan Defacto kısa sürede yakaladığı başarı ile ciddi bir atılım gerçekleştirmiş ve büyümeye gitmiştir.

Defacto sağladığı büyüme ile dünyanın pek çok ülkesinde şubeler açmıştır. Dünya üzerinden 50’nin üzerinde ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Bu ülkelerde 500’ün üzerinde mağazası yer alan Defacto çok kişi için de istihdam sağlamaktadır. Bu şubelerinde toplam 14 binin üzerinde çalışan yer alır. Ülkemizdeki mağaza sayısı ise 300’dür. Hemen her şehirde şubeleri bulunan Defacto mağazaları ile olduğu gibi online alışverişte de müşterileri tarafından tercih edilen bir marka olmaktadır. İnternet sitesinden tüm ürünleri kolaylıkla görerek alışveriş yapabilme imkanı sunmaktadır.

Marka resmi adı Ozon Giyim olan Defacto ülkemizde yer alan markalar arasında 36. Büyük marka olma özelliğine sahiptir. Ozon Tekstil olarak ise ülkemizde yer alan sanayi kuruluşları arasında 15. Sırada yer alır. Bu noktaya gelmesinde temel etken herkes tarafından ulaşılabilir bir marka olmasıdır. Uygun fiyatlarının yanında çok çeşitli modellere sahip olan Defacto ürünleri aynı zamanda kumaş ve dikiş kalitesi açısından da oldukça başarılıdır. Tüm bu noktalar ile giyim sektöründe hem şık, hem kaliteli hem de çok çeşitli ürünleri bir arada sunmakta olan Defacto giyim sektöründe en çok tercih edilen mağazalardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.

Defacto İş Başvurusu

Defacto iş başvurusu için buraya tıklayınız. Defacto insan kaynakları sayfasından online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Defacto İş İlanları

Defacto iş ilanları için buraya tıklayınız. Defacto Linkedin sayfası üzerinden güncel iş ilanlarını ve açık iş pozisyonlarını takip ederek cv bilgilerinizi Defacto insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Defacto İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Defacto part time iş başvurusu ve tam zamanlı başvurular için yukarıda verdiğimiz linkleri kullanarak kolaylıkla iş başvurusu yapabilirsiniz. Dilerseniz Defacto mağazalarından da elden cv teslimi şeklinde iş başvurusu yapabilirsiniz.

Ankara, İzmir, İstanbul, Adana, Antalya, Sakarya, Adıyaman ve daha bir çok bölgede bulunan Defacto mağazalarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Defacto laboratuvar ve diğer Defacto tesislerinde çalışmak için başvurularınızı firmaya yapabilirsiniz.

Defacto İletişim Bilgileri

Defacto Adres: DeFacto Plaza Basın Ekspress Yolu Bahariye Cad. No: 31 34303 Halkalı – Küçükçekmece / İSTANBUL
Defacto Telefon Numarası: 0850 333 22 86
Defacto Web Sitesi: https://www.defacto.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu