Denizcilik İş İlanları

DFDS İş Başvurusu

DFDS iş başvurusu için online iş başvuru formu doldurabilir ve özgeçmiş dosyanızı firma insan kaynaklarına gönderebilirsiniz. DFDS roro iş ilanları ve personel alımı.

DFDS Hakkında Bilgi

Danimarka menşeili olan DFDS uluslararası alanda çalışmalar yürüten, nakliye ve lojistik alanlarında çalışmakta olan büyük çaplı bir şirkettir. Özellikle kendi faaliyet göstermekte olduğu türde Kuzey Avrupa içinde en yoğun olan ve Avrupa içinde de denizcilik alanında en yoğun şekilde çalışma yürüten şirket olma özelliğine sahiptir. Bu yönleri ile Avrupa’da nakliye ve lojistik alanında en çok bilinen şirketlerden bir tanesi olmaktadır. DFDS şirketinin kuruluşu 1866 senesine dayanır. Danimarkalı bir ismin o dönemde aktif olan üç ayrı buharlı gemi şirketini bir araya getirmesi ile hayata geçirilmiştir.

DFDS öncelikli olarak bazı alanlarda odaklanmış şekilde çalışmaktadır. Genel hizmet alanı Kuzey Denizi ve Baltık Denizinde özellikle yolcu trafiği ve yük trafiğine yönelik olarak gerçekleşmektedir. Son dönemlerde özellikle bu konuda yoğunlaşmış olmak ile birlikte daha öncesinde farklı şekillerde de çalışmalar sürdürmüştür. Geçmiş dönemlerde Amerika ve Akdeniz arasında yük taşımacılığı gibi faaliyetlerde de bulunmuştur.

DFDS 1866 senesinden bu yana geçirdiği uzun geçmişte çok çeşitli faaliyetler gerçekleştirmiştir. Özellikle çok uzun yıllar boyunca ciddi bir deneyim birikimi sağlamıştır. Ancak 1980 senelerinden sonra DFDS nakliye alanında kendine bir odak noktası belirlemiş ve daha çok Kuzey Avrupa kısmını tercih eder bir hale gelmiştir. Çalışmalarını da bu bölgeye kaydırarak 1980 senesinden bu yana bu şekilde faaliyet göstermektedir. Günümüzde DFDS, DFDS Seaways isimleri ile birlikte Kuzey Denizi, Baltık Denizi ve Manş Denizinde toplamda 50 yük gemisi ile faaliyet göstermektedir. Bu 50 gemi içinde yük ve yolcu gemileri de yer almaktadır. Toplamda 25 ayrı güzergah üzerinden seferler gerçekleştirilmektedir. Gerektiğinde bu sayı artırılması da ihtimaller arasında bulundurulabilir.

DFDS İş Başvurusu

DFDS iş başvurusu için buraya tıklayınız. DFDS kariyer sayfasında bulunan iş başvuru formunu doldurarak DFDS insan kaynakları departmanına cv bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

DFDS Roro İş İlanları

DFDS Roro iş ilanları için buraya tıklayınız. DFDS Linkedin sayfasından da açık iş pozisyonlarını görebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

DFDS İletişim Bilgileri

DFDS Adres: Nidakule Ataşehir Güney, Barbaros Mahallesi Mor Sümbül Sokak No: 7/3 Kat: 8-9 34746 Ataşehir – İstanbul
DFDS Telefon Numarası: +90 216 585 15 00
DFDS Web Sitesi: https://www.dfds.com.tr/

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu