Özel Eğitim İş İlanları

Doğa Koleji İş Başvurusu

Doğa Koleji iş başvurusu yapmak oldukça kolay. Doğa Koleji iş ilanları ve kariyer olanakları için kurumun kariyer sayfasında yer alan formları doldurabilirsiniz.

Doğa Koleji Hakkında Bilgi

Doğa Koleji eğitim alanında ilk adımını ilk olarak 2002 senesinde atmıştır. Sahip olduğu eğitimci kadrosu ve idealist yapısı ile birlikte sektöre güçlü bir giriş yapmış olan Doğa Koleji kısa zamanda çok kişi tarafından bilinir bir marka haline gelmiştir. Kuruluşunun üzerinden çok fazla zaman geçmeden adını ülkenin her tarafında duyuran Doğa Koleji eğitim sektöründe lider bir konuma kavuşmuştur. İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji 1773 senesinde kurulmuş olan İTÜ önderliğinde ve ETA Vakfı çatısı altında eğitim faaliyetlerine yön vermektedir. Arkasındaki bu güçlü kuruluşlar sayesinde bilimsel anlamda da eğitimsel anlamda da önünü aydınlatan ve yön veren bir avantaja sahip olmuştur.

Doğa Koleji eğitim alanında gerçekleştirdiği faaliyetlerde yenilikçi ve özgün bir tarza sahiptir. Özellikle kullanmış olduğu eğitim modellerinde ileri görüşlü bir tarza sahip olmayı tercih etmektedir. Bu da eğitim sektöründe öncü konuma sahip bir marka olmasını sağlamaktadır. Doğa Koleji bünyesinde oldukça kapsamlı bir hizmet verilir. Anaokulundan itibaren öğrencileri bulunan Doğa Koleji üniversiteye gidene kadar öğrencilere sahiptir. Doğa Koleji bünyesinde anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise gibi bölümler yer alır.

Doğa Koleji bünyesinde tüm öğrencilere eşit mesafede hizmet verilir. İTÜ’nün sahip olduğu 250 senelik eğitim geleneği Doğa Koleji bünyesinde de yaşatılmaktadır. Tüm öğrencileri kapsayan eğitimde eşitlik ilkesi ile hareket etmekte olan Doğa Koleji geleneksel bir yapı ile modern imkanları ve yenilikçi anlayışı buluşturarak uluslararası standartlara uyum sağlayabilecek, çok yönlü bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Geçmişinden aldığı güç ile profesyonel bir eğitim hizmeti veren Doğa Koleji’nde her bir çocuk özel olarak kabul edilir ve kendi gelişimini tamamlayabilmesi için tüm olanaklar doğrudan sunulmaktadır.

Doğa Koleji İş Başvurusu

Doğa Koleji iş başvurusu için buraya tıklayınız. Doğa Koleji kariyer sayfasında işe alım süreci, iş olanakları hakkında bilgiler verilmektedir.

Doğa Koleji İzmir, Alanya, Bandırma, Beyşehir, Biga, İnegöl, Kocaeli ve diğer bölgelerde yer alan şubelerin iş ilanlarını görebilirsiniz.

Doğa Koleji İş İlanları

Doğa Koleji iş ilanları için buraya tıklayınız. Doğa Koleji Linkedin sayfasından açık iş pozisyonlarını görebilirsiniz.

Doğa Koleji Kantin İş İlanları

Doğa Koleji kantin iş ilanları için Linkedin sayfasından ya da kurumun insan kaynakları departmanından bilgi alabilirsiniz.

Doğa Koleji Psikolog İş İlanı

Doğa Koleji psikolog iş ilanı için üst kısımda verdiğimiz linklerden faydalanabilirsiniz.

Doğa Koleji İletişim Bilgileri

Doğa Koleji Adres: Barbaros Mah. Halk Cad. Kardelen Sok. No:2 Incity C Blok Ataşehir / İstanbul
Doğa Koleji Telefon Numarası: 444 36 42
Doğa Koleji Web Sitesi: https://www.dogakoleji.k12.tr/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu