Mağaza İş İlanları

D&R İş Başvurusu

D&R iş başvurusu nasıl yapılır? D&R iş ilanları içerisinden kendinize uygun bir iş pozisyonu seçerek online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Detaylı bilgi için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

D&R Hakkında Bilgi

Turkuvaz Medya Grubu’na bağlı bir Türk şirketi olan D&R ilk olarak 1996 senesi Kasım ayında kurulmuştur. Kuruluşu Doğan Holding ve Raks grubu ortaklığında gerçekleşmiştir. Şirketin ismi de iki ortağın isimlerinin baş harflerinden oluşmaktadır. Genel olarak D&R mağazalarında elektronik ürünler, filmler, kırtasiye malzemeleri, kitaplar, oyuncaklar ve çeşitli hediyelik malzemeler ile müzik albümlerinin satışı yapılmaktadır. İlk mağazasını 1997 senesi Mayıs ayında Erenköy Kadıköy’de açmıştır. Bu tarihten sonra sahip olduğu konsepti ile büyük bir ilgi gören D&R mağazaları kısa sürede daha büyük bir kapasiteye ulaşmış ve pek çok sayıda yeni şube açmıştır.

D&R mağazaları ülke geneline yayılmış ve 2019 senesi Nisan ayı itibari ile 50 ile ulaşmayı başarmıştır. Bu 50 ilde toplamda 205 adet mağaza açmış olan D&R sağladığı büyümenin sonunda 2013 senesinde Idefix’in sahibi olan Elektronik Bilgi İletişim Hizmetleri firmasını satın alarak büyümesini daha da pekiştirmiştir. D&R mağazaları 2018 Nisan ayında Turkuvaz Medya Grubu’na satılmıştır. Satış bedeli ise 440 milyon lira olmuştur.

D&R mağazaları ülke çapında sahip olduğu 205 mağazası ile birlikte hizmet verdiği konsept ile özel bir yere sahip olmayı başarmıştır. Birçok mağazası genel olarak alışveriş merkezlerinin içinde yer alır. Mağazaları genel olarak metrekare olarak da oldukça geniş mağazalar olduğu için müşteriler tarafından alışveriş yapması oldukça keyifli olmaktadır. D&R mağazaları aracılığı ile alışverişin yanı sıra internet alışverişlerinde de oldukça aktif bir markadır. İnternet sitesi aracılığı ile aktif olarak satış yapmaya devam etmekte, online alışverişi tercih edenler ya da D&R mağazasının bulunmadığı yerlerde yaşayanlar için oldukça kolay bir tercih olmaktadır. Alanında en çok tercih edilen mağazalardan bir tanesidir.

D&R İş Başvurusu

D&R iş başvurusu için buraya tıklayınız. D&R Linkedin sayfasından iş ilanlarını görebilir ve istediğiniz açık iş pozisyonuna online iş başvurusu yapabilirsiniz.

D&R İş Başvuru Formu

D&R iş başvuru formu için Linkedin sayfasını kullanabilirsiniz. Bu sayfadan size uygun olan bir açık iş pozisyonu seçerek cv dosyanızı D&R insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

D&R İkitelli iş ilanları, D&R Antalya iş ilanları ve diğer il, ilçelerde bulunan D&R mağazalarına iş başvurusu yapmak için Linkedin sayfasından faydalanabilirsiniz.

D&R İletişim Bilgileri

D&R Adres: Güzeltepe, 15 Temmuz Şehitler Cd No:29, 34060 Eyüpsultan İstanbul
D&R Telefon Numarası: +90 (850) 266 3737
D&R Web Sitesi: https://www.dr.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu