Fabrika İş İlanları

Ernamaş İş Başvurusu

Ernamaş iş başvurusu nasıl yapılır? Çankırı Şabanözü Ernamaş Fabrikası iş ilanları ve kariyer olanakları hakkında bilgiler.

Ernamaş Hakkında Bilgi

Ernamaç küçük ev aleti grubunda çeşitli üretimler gerçekleştiren bir firma olarak faaliyet göstermektedir. Merkezi İstanbul’un Arnavutköy semtinde yer almakta ve bu noktadan çalışmalara yön verilmektedir. Ernamaş üretmekte olduğu küçük ev aletlerinde özellikle mühendislik ve tasarım çalışmalarına son derece büyük bir önem vermektedir. Bu açıdan ürettiği küçük ev aletlerinde son teknoloji ürünler ortaya çıkarmaktadır. Firmanın genel amacı yer aldığı sektör içinde örnek bir firma olmak ve aynı zamanda uluslararası arenada da akıllara ilk gelen öncü bir kuruluş olmaktır.

Ernamaş mutfak makineleri, mutfak robotları, el blenderleri, kişisel blender, mikserler, doğrayıcılar, katı meyve sıkacakları, kahve makineleri, çay makineleri ve elektrikli süpürgelerin üretimini gerçekleştirir. Tüm bu ürünlerde sektörün en iyi ürünlerini ortaya çıkarmaktadır. Ülkemizde birçok evde tercih edilmekte olan Ernamaş ürünleri her geçen gün daha fazla insanın evine girecektir. Özellikle kalite ve uygun fiyatın bir arada yer aldığı Ernamaş ürünleri bu açıdan da oldukça cazip bir alternatif olarak çıkıyor karşımıza.

Ernamaş bu günkü başarısını özellikle kendi bünyesinde çalışmakta olan ekiplere de borçludur. Her bir personelini titizlik ile seçmekte olan firma seçim sonrasında ise personellerin eğitimi için gerekli tüm imkanları sunmaktadır. Sürekli olarak personellerin motivasyonunu geliştirmeyi amaçlamakta olan Ernamaş onların işlerini en verimli şekilde yapabilmesi için tüm gereksinimlerini çalışanlarına sunmaktadır. Ernamaş üretim tesislerinde de titiz çalışmalar neticesinde ürünler ortaya çıkmaktadır. Bunların yanında araştırma ve geliştirme faaliyetleri de firmanın en çok önem verdiği noktalardan bir tanesi. Özellikle teknolojik ürünlerde ar – ge faaliyetlerinin önemi büyük olduğu için Ernamaş bünyesinde çalışanlar geliştirme konusunda da ciddi bir çalışma sürdürür.

Ernamaş İş Başvurusu

Ernamaş iş başvurusu için buraya tıklayınız. Ernamaş Linkedin sayfası üzerinden iş ilanlarını takip edebilirsiniz.

Çankırı Şabanözü Ernamaş Fabrikası iş ilanları ve daha fazla detay için Linkedin sayfasından bilgi edinebilirsiniz.

Ernamaş iş imkanları için ayrıca kurumun insan kaynakları departmanından da bilgi alabilirsiniz.

Ernamaş İletişim Bilgileri

Ernamaş Adres: Hadımköy Mahallesi, Prof. Mehmet Bozkurt Caddesi, No: 1 Arnavutköy / İstanbul
Ernamaş Telefon Numarası: +90(212) 866 22 00
Ernamaş Web Sitesi: https://ernamas.com/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu