Fabrika İş İlanları

FLO İş Başvurusu

FLO iş başvurusu ve güncel iş ilanları. FLO tam zamanlı ve part time iş olanakları, FLO Şanlıurfa Ayakkabı Fabrikası personel ve işçi alımı hakkında bilgiler.

FLO Hakkında Bilgi

Ahmet Ziylan tarafından kurulmuş olan FLO Mağazacılık ilk kurulduğu dönemde sadece küçük bir atölyede üretime başlamış idi. 1960 senesinde kurulan FLO yıllar içinde büyük bir gelişim sürecinden geçerek günümüzdeki dev ayakkabı marketleri zincirini haline gelmiştir. FLO mağazaları bünyesinde ciddi bir istihdam olanağı da sunmaktadır. Toplamda 10 binden fazla kişi için istihdam olanağı sunmakta olan marka dolaylı yoldan ise 30 bin kadar personel için istihdam olanağı sunmaktadır. FLO mağazaları her gün aktif olarak satışın gerçekleştiği mağazalardır. Yıllık olarak FLO mağazalarında ortalama 55 milyon çift ayakkabı satışı gerçekleştirilmektedir.

FLO mağazaları ülkenin hemen her ilinde yer almaktadır. Ülke çapında en çok tercih edilen ayakkabı mağazalarından bir tanesi olan FLO 500’e yakın mağazaya sahiptir. Sadece Türkiye’de değil dünyanın pek çok farklı noktasında şubeleri bulunan FLO 21 ayrı ülkede faaliyet göstermektedir. Bu 21 ülke de dahil olmak üzere FLO mağazalarının sayısı toplamda 600’den fazladır. Verdiği hizmet ve bu konuda sahip olduğu prensipleri ile birlikte FLO zaman içinde yeni ülkelere ve yeni noktalara da mağazalar açmaya devam edecektir.

FLO mağazalarında pek çok farklı marka yer almaktadır. Bu markalardan bir kısmı yerli markalar iken bir kısmı da uluslararası bilinen ve tanınan markalar olmaktadır. FLO mağazalarında bulabileceğiniz ayakkabı markaları arasında her tarza ve her bütçeye hitap edebilecek çok çeşitli alternatifler yer almaktadır. Özellikle bu noktada müşterilerine çeşitliliği sunuyor olması ile birlikte FLO mağazaları pek çok kişinin tek bir noktadan ayakkabı alışverişini tamamlamasına olanak sağlamaktadır. Kendine has bir müşteri kitlesi de bu şekilde oluşan marka kendini her geçen gün daha iyiye taşımak için çalışmalarını sürdürür.

FLO İş Başvurusu

FLO iş başvurusu için buraya tıklayınız. FLO insan kaynakları ve kariyer sayfasında yer alan online iş başvuru formu ile cv bilgilerinizi firmaya gönderebilirsiniz.

FLO İş İlanları

FLO iş ilanları için buraya tıklayınız. FLO Linkedin sayfası üzerinden güncel iş ilanlarını görebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

FLO Part Time İş Başvurusu

FLO part time iş başvurusu içinde yine üst kısımda yer alan linkleri kullanabilirsiniz. Açık iş pozisyonlarında tam zamanlı mı yoksa part-time mi olduğu yazmaktadır. Buna ek olarak FLO Mağazalarından da cv dosyanızı teslim ederek part-time iş başvurusu yapabilirsiniz.

FLO Fabrika İş İlanları Şanlıurfa

FLO Şanlıurfa Ayakkabı Fabrikasına başvuru yapmak için Linkedin, Kariyer.net ya da FLO kariyer sayfasını kullanabilirsiniz. Üst kısımda yer alan linklerden size uygun olanı seçerek iş başvurusu yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu