Hastane İş İlanları

Gaziantep Deva Hastanesi İş Başvurusu

Gaziantep Deva Hastanesi iş başvurusu ve personel alımı hakkında bilgiler. Gaziantep Deva Hastanesi iş başvurusu formu aracılığıyla cv ve özgeçmiş dosyanızı hastane insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Gaziantep Deva Hastanesi Hakkında Bilgi

Gaziantep ilinde özel sağlık kuruluşu olarak en kaliteli hizmeti veren ve en çok kişi tarafından tercih edilebilir olan Gaziantep Deva Hastanesi ilk olarak 1994 senesinde kurulmuş ve günümüze kadar kendini geliştirerek ve büyüyerek faaliyetlerini sürdürmüştür. Özellikle sağlık alanındaki yenilikleri ve güncellemeleri çok yakından takip eden Gaziantep Deva Hastanesi bu yenilikleri uygulamakta ve aynı zamanda tıbbi teknolojileri de bünyesine katmaya devam etmektedir. Yatırımlarını en çok sağlık teknolojilerine yönelik olarak gerçekleştirmektedir.

Özel Gaziantep Deva Hastanesi 2013 senesi itibari ile yeni bir binaya geçiş yapmış ve o seneden bu yana yeni binasında faaliyet göstermektedir. Bu yeni bina pek çok açıdan çok daha donanımlı bir hastane olmaktadır. Bu yeni bina bünyesinde 28 adet yetişkin yoğun bakımı yer alır. Yeni doğan yoğun bakımı da bulunan hastanede 37 yatak kapasitesi vardır. Özellikle yeni doğan yoğun bakım ünitesinin olması sebebi ile gerek Gaziantep gerek diğer il ve ilçelerden pek çok kişi doğum ve doğum sonrası süreçlerinde Gaziantep Deva Hastanesini tercih etmektedir.

Hastane bünyesinde 12 adet acil servis gözlem yatağı yer alır. Ayrıca normal düzeyde 95 adet hasta yatağı ile birlikte toplam olarak 160 adet yatak bulunmaktadır. Gaziantep Deva Hastanesi bünyesinde oldukça güçlü ve tecrübeli bir hekim kadrosu yer alır. Her biri kendi alanlarında uzman olan hekim kadrosunun yanında ayrıca yardımcı sağlık personelleri de işini seven, bilgi ve tecrübe sahibi ve aynı zamanda güler yüzlü personellerdir. Teknolojik imkanları, hasta odaları, hekim ve personel kadrosu da dahil olmak üzere Gaziantep Deva Hastanesi pek çok açıdan Gaziantep’in en iyi özel hastanelerinden bir tanesi olmaktadır.

Gaziantep Deva Hastanesi İş Başvurusu

Gaziantep Deva Hastanesi iş başvurusu için buraya tıklayınız. Gaziantep Deva Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfasından personel, doktor, hekim, güvenlik, temizlikçi, hemşire ve personel alımı hakkında bilgiler alabilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Gaziantep Deva Hastanesi İş Başvurusu Formu

Gaziantep Deva Hastanesi iş başvurusu formu için buraya tıklayınız. Bu form aracılığıyla cv bilgilerinizi Gaziantep Deva Hastanesi insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Gaziantep Deva Hastanesi İletişim Bilgileri

Gaziantep Deva Hastanesi Adres: Bekirbey Mah. Tüfekçi Yusuf Bul. No:98 Şahinbey GAZİANTEP
Gaziantep Deva Hastanesi Telefon Numarası: +90 (342) 211 99 00
Gaziantep Deva Hastanesi Web Sitesi: https://devahastanesi.com/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu