Hizmet Sektörü

Getir İş Başvurusu

Getir iş başvurusu yaparak Getir.com firmasında çalışabilirsiniz. Getir müşteri hizmetleri ve Getir kurye iş başvurusu için kariyer sayfasını kullanabilirsiniz.

Getir Hakkında Bilgi

2015 senesinde kurulmuş olan Getir geliştirmiş olduğu mobil uygulama aracılığı ile elektronik ticaret sektöründe varlığını sürdürmektedir. Yemek siparişleri ve aynı zamanda market alışverişlerine yönelik olarak faaliyet göstermektedir. 9 Temmuz 2015 tarihinde Türk bir girişimci olan Nazım Salur tarafından hayata geçirilmiş bir proje olan Getir kısa sürede bu sektörde ciddi bir ilerleme kat etmiştir. Kısa sürede ülkemizde pek çok müşteriye ulaşmasının yanında aynı zamanda Avrupa ülkelerine de açılma imkanı elde etmiş ve farklı ülkelerde de faaliyet gerçekleştirmeye başlamıştır.

Kısa sürede ciddi bir başarı grafiği yakalamış olan Getir 2019 senesi ikinci yarısında sipariş sayısını kısa bir sürede tam iki katına çıkarmayı başarmıştır. Toplamda Aralık ayı itibari ile 1.5 milyon siparişe ulaşmıştır. 2019 senesinde elde etmiş olduğu gelir yıllık olarak 120 milyon doları bulmuştur. Bu sayede ülkemizde en çok tanınan ve tercih edilen markalardan bir tanesi olmayı başarmanın yanında Londra’da da çalışmalara başlamıştır. Daha sonra ise Berlin, Paris, İspanya ve İtalya gibi noktalara da açılmıştır. İtalya’da faaliyet göstermekte olan bir market teslim uygulaması olan BLOK markasını satın almıştır.

Getir bu güne kadar kısa sürede ciddi bir başarı elde etmesini özellikle pratik kullanım özelliklerine borçludur. Market ve yemek tesliminde her bölgede pek çok farklı şube ve marka ile çalışma yürütmekte olan Getir bu sayede aradığınız hemen her şeye ulaşabilmeniz için pratik bir aracı olmaktadır. Özellikle kısa sürede teslimatları ulaştırıyor olması Getir uygulaması açısından oldukça avantajlı bir nokta olmaktadır. Müşteriler için zaman tasarrufu sağlayan uygulama aynı zamanda ev ortamından çıkmadan siparişlerine ulaşabilme kolaylığı da sağlamaktadır.

Getir İş Başvurusu

Getir iş başvurusu için buraya tıklayınız. Getir Kariyer sayfası üzerinden iş başvurusu yapabilirsiniz. Getir.com depo ve mağazalarından da elden cv teslim ederek iş başvurusu yapabilirsiniz.

Getir İş İlanları

Getir iş ilanları için buraya tıklayınız. Getir Linkedin sayfasından açık iş pozisyonlarını takip edebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Getir Müşteri Hizmetleri İş Başvurusu

Getir müşteri hizmetleri iş başvurusu için buraya tıklayınız. Daha fazla bilgi için alt kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz ya da Linkedin sayfasından güncel iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Getir Kurye İş Başvurusu

Getir kurye iş başvurusu ve diğer pozisyonlar için yapacağınız iş başvurularınızı Getir.com kariyer sayfasından ya da getir.com mağazalarından yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu