Market İş İlanları

Gürmar İş Başvurusu

Gürmar iş başvurusu yapmak için kariyer sayfası üzerinden Gürmar iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Gürmar Market iş ilanları ve personel, eleman alımı hakkında detaylar sayfamızda.

Gürmar Marketler Hakkında Bilgi

Gürmar Marketler Zinciri ilk olarak 1982 senesinde açılmıştır. Bir aile şirketi olan Gürmar Gürsüt isimli süt ve süt ürünleri ile sektörde olan bir markanın perakende satış alanına açıldığı bir adım olmuştur. Gürmar marketler zincirinin ilk şubesi 2000 senesinde açılmıştır. Kısa sürede çok sayıda müşteri tarafından beğeni alan Gürmar günümüzdeki büyük kapasiteli marketlerine ulaşmıştır. Bugün Gürmar 15 bin metrekarenin üzerinde kapalı alanda satış gerçekleştiren büyük bir marketler zinciri haline gelmiştir.

Gürmar marketler zincirinin toplamda 28 adet şubesi mevcuttur. Bu 28 şube dahilinde 138 adet kasa, 10 bin metrekarenin üzerinde bir depolama alanı mevcuttur. Ayrıca soğuk hava ile çalışan bir et işleme tesisi de yer almaktadır. Bulunduğu bölgelerde çok sayıda kişi için istihdam sağlamakta olan Gürmar 950 kişi için istihdam sağlar. Ege’nin pek çok farklı noktasında şubeleri bulunan Gürmar marketler zinciri yeni şubeler açmayı planlarken her bir yeni açılan şubesi ile birlikte yeni personelleri de bünyesine katmaya devam etmektedir.

Gürmar marketler zinciri bu güne dek şubeleri ile vermekte olduğu hizmeti dijital alana da taşımış ve Gürmar online marketi de hizmete açmıştır. İnternet sitesi ve uygulaması üzerinden tüm ürünlerini görüntüleyebileceğiniz marketlerden online olarak seçiminizi yaparak ödemenizi yapabilirsiniz. Bu sayede kısa sürede seçtiğiniz tüm ürünler kapınıza gelecektir. Online alışverişin önem kazandığı bu süreç içinde Gürmar bu sürece ayak uydurabilmek için başarılı çalışmaları ile tercih edilebilir bir alternatif olmaktadır. Gürmar marketler zinciri gerek internet satışlarında ve gerekse market şubelerinde halka en uygun fiyat ve en kaliteli ürünleri aynı anda sunmaya devam etmektedir. Bu sayede İzmir başta olmak üzere pek çok bölgedeki şubeleri ile hizmet vermektedir.

Gürmar İş Başvurusu

Gürmar iş başvurusu için buraya tıklayınız. Gürmar Market kariyer sayfasından cv ve özgeçmiş bilgilerinizi göndererek online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Gürmar İletişim Bilgileri

Gürmar Adres: Fatih Mahallesi Sanayi Cad. No:17 sarnıç, Gaziemir / İZMİR
Gürmar Telefon Numarası: 0850 288 8990
Gürmar Web Sitesi: https://www.gurmar.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu