Hastane İş İlanları

Güven Hastanesi İş Başvurusu

Güven Hastanesi iş başvurusu ve personel alımı. Özel Güven Hastanesi iş ilanları içerisinden kendinize uygun bir pozisyon seçebilir ve online başvuru yapabilirsiniz.

Güven Hastanesi Hakkında Bilgi

Özel Güven Hastanesi 1973 senesinde sağlık hizmeti sunmaya başlamıştır. Modern tıbbın gereklerini uygulamak için yüksek standartlarda bir sağlık hizmeti sunma amacıyla yola çıkan Güven Hastanesi, yaklaşık 50 yıldır biriktirmiş olduğu tecrübeyle faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Güven Hastanesi yıllardır vermiş olduğu kaliteli hizmet sayesinde her geçen gün daha fazla hastaya şifa olmuştur. Güven Hastanesine gelen hasta sayısı her geçen zaman daha da artmaktadır ve bunun bilincinde olan Güven Hastanesi, kalitesini her zaman en iyi seviyede tutmak ve en iyi sağlık hizmetini sunmak için çalışmalarını son hızda devam ettirmektedir. Hastaneye tedavi için gelen hastalara ve hasta yakınlarına güler yüzle davranan hastane çalışanları artan talep karşısında da her geçen gün personel sayısını arttırmaktadır.

1973 senesinde küçük bir hastane olarak açılan Özel Güven Hastanesi, günümüzde 1.600 kişilik dev ekibiyle sağlık hizmetleri sunmaktadır. Güven Hastanesi 40.000 metrekarelik bir alanda yer almaktadır ve toplamda 254 yatak ve 12 ameliyathanesi bulunmaktadır.

Güven Hastanesi İş Başvurusu

Güven Hastanesi iş başvurusu için buraya tıklayınız. İnsan kaynakları sayfasında nasıl başvuru yapabileceğiniz hakkında bilgiler edinebilirsiniz. Özgeçmiş bilgilerinizi Güven Hastanesi insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Güven Hastanesi İş İlanları

Güven Hastanesi iş ilanları için buraya tıklayınız. Güven Hastanesi Linkedin sayfası üzerinden iş ilanlarını takip edebilir ve üyeliğinizle bu sayfa üzerinden de cv dosyanızı Güven Hastanesi insan kaynaklarına göndererek online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Güven Hastanesi İletişim Bilgileri

Güven Hastanesi Adres: Kavaklıdere, Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Şimşek Sk. No:29, 06540 Çankaya Ankara
Güven Hastanesi Telefon Numarası: 444 94 94
Güven Hastanesi Web Sitesi: https://www.guven.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu