Hastane İş İlanları

Hacettepe Hastanesi İş Başvurusu

Hacettepe Hastanesi iş başvurusu ve personel alımı. Hacettepe Hastanesi iş ilanları içerisinden size uygun bir iş pozisyonu seçerek cv dosyanızı hastane insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Hacettepe Hastanesi Hakkında Bilgi

Hacettepe Hastanesi 1966 senesinde hizmet sunmaya başlamıştır. Tıp eğitiminde ülkemizin ve dünyanın en saygın kurumlarından olan Hacettepe Üniversitesi Hastanelerinde sunulan sağlık hizmetleri her geçen gün daha da iyi duruma gelmektedir.

Günümüzde Hacettepe Hastaneleri 4 hastaneden oluşmaktadır. Ülkemizin en iyi hastaneleri arasında gösterilen Hacettepe Hastanesinde en son teknoloji araç ve gereçler kullanılmaktadır. Hacettepe Hastanesinde çalışan doktorlar alanlarında en iyi olan kişilerden seçilmiştir. Hacettepe Hastanesi’nin en önemli özelliklerinden biri de Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencileri ve araştırma görevlileri ile devamlı olarak iletişim halinde olunması ve bir eğitim kurumu gibi hizmet sunmasıdır. Bu özelliklere sahip çok az hastane bulunmaktadır ve bu da Hacettepe Hastanelerini özel kılmaktadır.

Hacettepe Hastanelerinde toplamda yaklaşık olarak 550 öğretim üyesi, 700 araştırma görevlisi, 1.100 hemşire, 750 sağlık teknisyeni ve 300 hasta bakıcı görev yapmaktadır. Ayrıca diğer idari kadrolarda 1.200 üzerinde personel görev yapmaktadır. Toplamda 4 hastane olarak sağlık hizmeti sunan Hacettepe Hastaneleri Sıhhiye’de 9 bloktan oluşmaktadır. Her yıl 1 milyon üzerinde hasta ayakta tedavi olmaktadır. 50.000 üzerinde hastanın yatarak tedavi edildiği Hacettepe Hastanelerinde 35.000 ameliyat gerçekleşmektedir. Ayrıca 24 saat acil servis vardır. Hacettepe Hastanesinin toplam yatak kapasitesi ise 1040’dır.

Hacettepe Hastanesi İş Başvurusu

Hacettepe Hastanesi iş başvurusu için buraya tıklayınız. Hacettepe Hastanesi insan kaynakları sayfasında nasıl iş başvurusu yapacağınız hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Hacettepe Hastanesi İş İlanları

Hacettepe Hastanesi iş ilanları için buraya tıklayınız. Linkedin üzerinden hastanenin güncel iş ilanlarını takip edebilirsiniz.

Hacettepe Hastanesi İletişim Bilgileri

Hacettepe Hastanesi Adres: Hacettepe, Tıp Fakültesi, Hacettepe Üniversitesi, 06230 Altındağ Ankara
Hacettepe Hastanesi Telefon Numarası: (0312) 305 10 80
Hacettepe Hastanesi Web Sitesi: http://www.hastane.hacettepe.edu.tr/index.php

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu