Market İş İlanları

Hakmar İş Başvurusu

Hakmar iş başvurusu yapmak için Hakmar insan kaynakları sayfasından online cv gönderebilirsiniz. Hakmar iş ilanları ve daha fazla için sayfamızdaki direktifleri inceleyiniz.

Hakmar Hakkında Bilgi

Hakmar Alışveriş Merkezleri ilk olarak 1997 senesinde İstanbul’un Pendik ilçesinde kurulmuştur. İlk etapta bu semte yönelik olarak faaliyetler gerçekleştiren Hakmar Alışveriş Merkezleri verdiği nitelikli hizmet sayesinde kısa sürede tanınır hale gelmiş ve aldığı beğeni ile güzel bir geri dönüş sağlamıştır. Bu sayede kısa bir süre sonra İstanbul’un farklı semtlerine yeni şubeler açmış ve sonrasında farklı şehirlere de açılma imkanı elde etmiştir. günümüzde Hakmar Alışveriş Merkezleri sayısı 32’yi bulmaktadır. Son dönemde vermekte olduğu marketçilik alanındaki hizmet standartları ile birlikte en çok beğenilen marketler arasında yer almaktadır.

Hakmar Alışveriş Merkezleri bünyesinde çalışmakta olan personeller alanında uzman ve nitelikli personellerdir. Bu personel kadroları sayesinde verdiği hizmetten asla ödün vermeden ilk günkü titizlik ile yoluna devam etmekte olan Hakmar Alışveriş Merkezleri ürün çeşitliliğini her geçen gün daha da artırmaktadır. Ürün çeşitliliği ve kalitesi ile birlikte uygun fiyat garantisi de veren Hakmar bu açıdan oldukça iddialı bir marka olarak çıkıyor karşımıza. Özellikle bazı haftaların belirli günlerinde indirimler gerçekleştiren Hakmar Alışveriş Merkezleri bu indirim günlerinde çok cazip fiyatlar ile alışveriş yapma imkanını müşterilerine sunmaktadır.

Hakmar Alışveriş Merkezleri vermiş olduğu hizmet konusunda oldukça profesyoneldir. Özellikle marketçilik alanında özel yazılımlar kullanır ve pos sitemleri ile online olarak marketler arası entegre bir çalışma benimsenmektedir. Bu sayede verilen hizmet de her bir hizmet noktasında eşit ve nitelikli şekilde gerçekleşir. Hakmar Alışveriş Merkezleri toplamda 15 binin üzerinde ürün çeşidine sahiptir. Bu ürün çeşitliliğini artırmaya gayret ederken mağazalarında satmakta olduğu ürünlerin seçimi konusunda da oldukça titiz davranmaktadır. Bu sayede müşterilerden gelmekte olan geri dönüşler de çok daha pozitif olmaktadır.

Hakmar İş Başvurusu

Hakmar iş başvurusu için buraya tıklayınız. Hakmar insan kaynakları sayfasında yer alan iş başvuru formunu doldurarak cv bilgilerinizi firmaya gönderebilirsiniz.

Hakmar İş İlanları

Hakmar iş ilanları için buraya tıklayınız. Hakmar Linkedin sayfası üzerinden online iş ilanlarını listeleyebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

İş başvuruları Hakmar resmi web sitesi olan www hakmar web tr üzerinden yapılmaktadır. Bu site üzerinde yer alan online iş başvuru formunu doldurarak hızlı bir şekilde başvurunuzu yapabilir ve Hakmar marketlerinde çalışabilirsiniz.

Hakmar İletişim Bilgileri

Hakmar Adres: https://hakmar.com.tr/
Hakmar Telefon Numarası: 0216 307 9393
Hakmar Web Sitesi: Yayalar, Ankara Cd. No:173, 34909 Pendik İstanbul

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Lise mezunu bilgisayar bilen 40 yaşında uzun soluklu çalışmayı düşünen bir bireyim. En az on yıl boyunca çalışmak hedefindeyim. Geri dönüş yapmanızı arz ederim. Yalova/Merkez

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu