Kamu İş İlanları

Havelsan İş Başvurusu

Havelsan iş başvurusu ve işe alım kriterleri hakkında bilgiler. Havelsan iş ilanları içerisinden kendinize uygun bir iş pozisyonu seçerek cv bilgilerinizi Havelsan insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Havelsan Hakkında Bilgi

Havelsan ilk olarak 1972 senesinde kurulmuştur. Asıl kuruluş amacı Türk Silahlı Kuvvetlerinin ihtiyaç duymakta olduğu yazılım mühendisi ihtiyacının giderilmesine yönelik olarak ortaya çıkmıştır. İlk kurulduğu dönemde ortaklı bir yapıya sahip olan kurum bir süre bu şekilde faaliyet gösterdikten sonra değişim sürecine girmiş ve 1985 senesi itibari ile yabancı ortaklarından ayrılarak %98 oran ile Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfına ait şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. Havelsan genel merkezi Ankara’da yer alır. Ancak ülke içinde pek çok farklı ilde ve aynı zamanda ülke dışında da çeşitli noktalarda ofisleri yer almaktadır.

Havelsan bir bilişim şirketidir. Özellikle kuruluş amacına yönelik olarak savunma alanında ve aynı zamanda BT alanında global çözümler sunan bir şirket olarak çalışmalarını sürdürür. C4ISR, Simülasyon, Eğitim Simülatörleri ve aynı zamanda Anayurt Güvenliği ile bilgi yönetim sistemleri gibi konular üzerinde yapmış olduğu çalışmalar ile birlikte uzmanlık kazanmıştır. Bu alanlar dahilinde bazı uçak modelleri için pilotlara yönelik olarak uçuş eğitim simülatörlerinin üretimini gerçekleştirmiştir. Bu sayede ülkemiz tarihinde bir ilki gerçekleştirmiş ve yurt dışında farklı ülkelere simülatör ihracatı gerçekleştirmeye başlamıştır.

Havelsan savunma alanında özellikle askeri yazılımlar ve siber güvenlik alanında çeşitli projelerde yer alır. Bu projelere yönelik uygulamalar geliştirir. Bu alanlarda kendi başarısını ispatlamış bir şirket olmaktadır. Gerek ülkemizde ve gerek farklı ülkelerdeki müşterileri tarafından güven kazanmış bir markadır. Havelsan 2018 verilerine göre ülkemizdeki en büyük kuruluşlar arasında yer almaktadır. Hızlı bir yükseliş gerçekleştirerek 120 sıra öne geçmiş ve 153. Sıraya yerleşmiştir. Brüt katma değer sıralamasında ise 34. Sıraya yerleşmiştir. Çeşitli projelere destek veren şirket aynı zamanda Teknofest İstanbul’un da ortakları arasında yer almaktadır.

Havelsan İş Başvurusu

Havelsan iş başvurusu için buraya tıklayınız. Havelsan kariyer sayfası üzerinden hızlı iş başvurusu yapabilir ve Havelsan açık iş ilanlarını görebilirsiniz. Havelsan işe alım kriterleri ve diğer bilgiler için bu sayfa üzerinden bilgi edinebilirsiniz.

Havelsan İş İlanları

Havelsan iş ilanları için buraya tıklayınız. Havelsan Linkedin sayfasından iş ilanlarını listeleyebilirsiniz. Havelsan açık iş pozisyonlarını listeleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizi Havelsan insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Havelsan İletişim Bilgileri

Havelsan Adres: Mustafa Kemal Mahallesi Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın Cad. No:39 P.K. : 06510 Çankaya Ankara
Havelsan Telefon Numarası: 0312 688 88 88
Havelsan Web Sitesi: https://www.havelsan.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Havelsan ASELSAN gibi Türkiye nin can damarları sayılan kurumlarla gurur duyuyoruz. Genç işsiz mühendislerimize iş imkanı sağlamlarını istiyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu