E-Ticaret İş İlanları

Hepsiburada İş Başvurusu

Hepsiburada iş başvurusu yapmak oldukça basit. Hepsiburada kariyer sayfası üzerinden tek tıkla cv dosyanızı gönderebilir ve Hepsiburada iş ilanlarını listeleyerek online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Hepsiburada Hakkında Bilgi

Hepsiburada 1998 senesinde hizmete geçmiş ve o tarihten bu yana hizmet vermeye devam etmekte olan bir online alışveriş sitesidir. Hepsiburada sadece internet üzerinden hizmet vermektedir. Kurulduğu günden kısa bir süre sonra çok sevilen ve tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Özellikle kurulduğu yıllarda Türkiye’de online alışverişin gelişmesi açısından büyük bir katkı sağlamıştır. 2011 ve 2013 seneleri arasında Türkiye’de en çok sevilen marka iken 2013 senesinde ayrıca yılın e – ticaret sitesi olarak seçilmiştir.

Hepsiburada en çok tercih edilen ve en güvenilir internet sitelerinden bir tanesidir. Aylık olarak 100 milyonun üzerinde ziyaret almakta ve birçoğunda alışveriş yapılmaktadır. Hepsiburada’nın genel merkezi İstanbul Şişli’de yer alır. Ayrıca Kocaeli Gebze’de ise 100 bin metrekarelik bir alanda faaliyet göstermekte olan ve tüm işlemlerin gerçekleştirildiği bir operasyon merkezi yer almaktadır. Tüm hizmetler bu noktadan gerçekleştirilmektedir. Hepsiburada çalışma mantığında tedarikçiler ile anlaşma söz konusudur. Şirket olarak toplamda 5 binin üzerinde tedarikçi firma ile iş birlikleri yapılarak bu şekilde bir çalışma gerçekleştirilir.

Hepsiburada internet sitesi aracılığı ile yaptığı tüm işlemleri online uygulaması aracılığı ile de gerçekleştirilmektedir. Son dönemlerde artık internete erişimin ve özellikle internet üzerinden yapılmakta olan alışveriş işlemlerinin ağırlıklı olarak mobil cihazlar üzerinden yapıldığı için mobil uygulamaların niteliği de müşteriler tarafından oldukça önemli olmaktadır. Hepsiburada sahip olduğu mobil uygulama yazılımı ile de müşterilerden olumlu geri dönüşler almaktadır. İnternet alışverişleri için önem arz eden bir diğer nokta ise ulaştırma aşaması. Hepsiburada ürünlerini yurt içi satışlarda Horoz Lojistik, Sürat Kargo, Aras Kargo, PTT ve Yurtiçi Kargo firmaları ile ulaştırırken ülke dışı gönderileri ise Geopost ile göndermektedir.

Hepsiburada İş Başvurusu

Hepsiburada iş başvurusu için buraya tıklayınız. Hepsiburada kariyer sayfasından kariyer fırsatlarını inceleyebilir ve Hepsiburada iş başvuru formunu doldurarak online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hepsiburada İş İlanları

Hepsiburada iş ilanları için buraya tıklayınız. Hepsiburada Linkedin sayfasında yer alan açık iş pozisyonlarını listeleyerek dilediğiniz açık iş pozisyonuna iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hepsiburada Express iş başvurusu için bu linki kullanabilirsiniz.

Hepsiburada İletişim Bilgileri

Hepsiburada Adres: Kuştepe Mahallesi Mecidiyeköy Yolu Caddesi Trump Towers Kule 2 Kat:2 No:12 34387 Şişli / İstanbul
Hepsiburada Telefon Numarası: 0850 252 40 00
Hepsiburada Web Sitesi: https://www.hepsiburada.com/

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu