Mağaza İş İlanları

HM İş Başvurusu

HM iş başvurusu yapmak için HM kariyer sayfasından online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. HM iş ilanları ve kariyer olanakları için sayfamızdaki direktifleri takip ediniz.

HM Hakkında Bilgi

Stockholm merkezli bir tekstil firması olan HM uluslararası alanda faaliyet göstermekte olan bir markadır. İlk olarak 4 Ekim 1947 senesinde İsveç’de kuruldu. Kurulduğu dönemde çok az imkanlar ile hayata geçen HM kısa zaman sonra bir büyüme sürecine girdi ve günümüzdeki potansiyeline erişti. Şimdilerde dünya çapında üretim ve satış yapan, her kıtada mağazaları ve müşterileri bulunan, modaya yön veren markalardan bir tanesi haline geldi. Gerek tüm dünya ülkelerinde ve gerek Türkiye’de zengin ürün yelpazesi, sahip olduğu çeşitli kategorileri ve tasarımlarının iddiası ile birlikte pek çok kişinin giyim alanında ilk tercihlerinden bir tanesi haline geldi.

Markanın ilk ve öncelikli üretimi giyim üzerinedir. Kadın giyim, erkek giyim, gençlere ve çocuklara yönelik giyim ürünlerinin üretimini sürdürür. Ancak kategorilerini daha da genişletmiş olan HM sadece giyim değil aksesuar kategorilerinde de çeşitli ürünlerini üretmeye ve müşteri ile buluşturmaya devam etmektedir. Ayakkabı, çanta ve aksesuar gibi kategorilerde de oldukça iddialı tasarımları ile müşteriler tarafından beğeni almaktadır.

HM bu kategorilerin yanında son dönemde özellikle ev ürünleri ile de çok beğenilen bir marka haline geldi. HM Home kategorisi altında ev aksesuarları, ev dekorasyon ve tekstil ürünleri üretmektedir. Giyim konusunda sahip olduğu şıklık iddiasını bu alanda da devam ettirmeyi başarmış olan marka bu kategori ile de dekorasyon alışverişlerinde ilk tercihler arasında yer almaya başladı. HM günümüzde 74 ayrı ülkede mağazaları bulunan dev bir zincir haline geldi. Bu 74 ülkede 5 bin değişik isimli mağazaya sahip. Bu kadar çok mağaza aynı zamanda büyük bir personel istihdamı anlamına da gelmektedir. Tüm mağazalarında toplamda 126 bin kişi çalışmaktadır.

HM İş Başvurusu

HM iş başvurusu için buraya tıklayınız. HM mağazalarında veya genel merkezinde çalışmak için HM kariyer sayfasından bilgi edinebilirsiniz.

HM İş İlanları

HM iş ilanları için buraya tıklayınız. HM Linkedin sayfasında açık iş pozisyonları görünmektedir. Bu ilanlardan size uygun olan pozisyona iş başvurusu yapabilirsiniz.

HM İletişim Bilgileri

HM Adres: Teşvikiye, Abdi İpekçi Cd. No:19, 34367 Şişli İstanbul
HM Telefon Numarası: 0212 315 33 00
HM Web Sitesi: https://www2.hm.com/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu