Tekstil İş İlanları

İbişler Tekstil Fatsa İş Başvurusu

İbişler Tekstil Fatsa iş başvurusu ve personel, işçi alımı hakkında bilgiler. İbişler Tekstil Fatsa iş başvurusu telefon numarası ve online iş başvuru formu linkleri.

İbişler Tekstil Hakkında Bilgi

İbişler Tekstil 1998 senesinde kurulmuştur. İbişler Tekstil fabrikasında örme kumaş giysiler geliştirilmekte ve üretilmektedir. Firmada üretilen ürünler hem şık hem de kalitelidir. Örme giysiler, özel olarak tasarlanıp üretilmektedir ve müşterilere sunulmaktadır. İbişler Tekstil’de üretilen ürünler Türkiye ve yurtdışında yer alan ülkelere ihraç edilmektedir.

İbişler Tekstil’in başlıca amacı rakip şirketlerlen daha kaliteli ürünler üretmek ve fiyat olarak daha uygun temin etmektir. Üretilen ürünlerin hızlı bir şekilde son teknoloji araç gereçlerle üretilip, işinde uzman olan kişiler tarafından en iyi şekilde yapılarak teslim edilmesi firmanın ilk hedefleri arasındadır. İbişler Tekstil’in AR-GE departmanı devamlı olarak yabancı kuruluşlarla görüşerek en iyi kalitede ürünleri üretmek için görüş birliği yapmaktadır. Böylece yıllardır biriktirdiği tecrübelerini diğer firmaların tecrübeleriyle birleştirerek en iyi kaliteyi müşterilerine sunmayı amaçlar.

İbişler Tekstil Fatsa İş Başvurusu

İbişler Tekstil Fatsa iş başvurusu için buraya tıklayınız. Açılan iş başvuru formunu özgeçmiş bilgilerinizle doldurarak online iş başvurusu yapabilirsiniz. Personel ihtiyacı olduğu durumda, İbişler Tekstil insan kaynakları departmanı tarafından yapılacak olan değerlendirmeler sonucunda iş görüşmesine davet edilebilirsiniz.

İbişler Tekstil İletişim Bilgileri

İbişler Tekstil Adres: Orhangazi Mah Tunç Cad. No:5 B Blok Esenyurt İstanbul
İbişler Tekstil Telefon Numarası: 0(380) 526 1636
İbişler Tekstil Web Sitesi: https://www.ibisler.com/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu