Banka İş İlanları

İş Bankası İş Başvurusu

İş Bankası iş başvurusu yapmak çok kolay. İş Bankası kariyer sayfası üzerinden özgeçmiş dosyası hazırlayabilir, iş başvuru formunu doldurabilir ve güncel iş ilanlarını görebilirsiniz.

İş Bankası Hakkında Bilgi

Türkiye’de bireysel ve ticari olarak bankacılık hizmeti sunmakta olan özel bankalar arasında en büyük olan Türkiye İş Bankası’dır. İş Bankası ilk olarak 1924 senesinde M. Kemal Atatürk tarafından bizzat kurulmuş olan bir bankadır. Bu açıdan Cumhuriyet döneminde kurulmuş olan ilk özel banka olma özelliğine de sahiptir. O yıllardan günümüze kadar bankacılık sektöründe aktif olarak faaliyetlerini sürdürmekte olan İş Bankası bu deneyimden aldığı güç ile yoluna devam etmektedir. Özellikle son yıllarda da ciddi bir büyüme yakalamıştır. Ülkemizde en çok güven duyulan ve gerek ticari müşteriler ve gerek bireysel müşteriler tarafından en çok tercih edilen bankalar arasında yer almaktadır.

İş Bankası 2021 senesinde elde etmiş olduğu büyüklüğü ile The Banker isimli derginin bankalar arasında açıklamış olduğu sıraya göre ana sermaye olarak dünyada 181. Büyüklükteki banka olarak belirlenmiştir. Ülkemizde ise en büyük özel bankadır. İş Bankası’nın hem ülke içinde hem de ülke dışında çok sayıda şubesi bulunmaktadır. 2021 senesi itibari ile verilere göre ülke dışında 21 adet banka şubesi bulunan İş Bankası’nın ülke içinde ise 1195 adet şubesi bulunmaktadır. Sadece banka şubeleri ile değil aynı zamanda bankamatikleri ile de hizmet veren İş Bankası 6 binden fazla bankamatik ile de çalışmaktadır.

İş Bankası tüm bu bankalarında ciddi bir istihdam sağlamaktadır. Ülke ve dünya çapındaki banka şubelerinde toplamda 22 bin kişilik bir istihdam sağlanmaktadır. İş Bankası doğrudan kendi şubelerinin dışında farklı ülkelerde olmak üzere üç ayrı iştiraki de bulunmaktadır. Tüm bu kapasitesi ve imkanları ile birlikte İş Bankası sadece yerel bir banka olmaktan çıkarak dünya çapında bir marka olma yolunda ilerliyor.

İş Bankası İş Başvurusu

İş Bankası iş başvurusu için buraya tıklayınız. İş Bankası kariyer sayfasında açık iş pozisyonlarını görebilir ve sisteme üye olarak online özgeçmiş, cv dosyası oluşturabilirsiniz. Bu sayfa üzerinden İş Bankası staj başvurusu da yapılabilir.

İş Bankası İş İlanları

İş Bankası iş ilanları için buraya tıklayarak kurumun Linkedin profiline ulaşabilir ve buradan güncel iş ilanlarını görebilir, size uygun bir pozisyona online iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş Bankası İletişim Bilgileri

İş Bankası Adres: Levent Büyükdere Caddesi & Meltem Sok. İş Kuleleri No:4, 34330 Beşiktaş İstanbul
İş Bankası Telefon Numarası: 0850 724 0724
İş Bankası Web Sitesi: https://www.isbank.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu