Hizmet Sektörü

İSS İş Başvurusu

İSS iş başvurusu yapmak için İSS Kariyer sayfasından cv bilgilerinizi gönderebilirsiniz. İSS Temizlik ve Güvenlik iş ilanları, personel alımı.

İSS Hakkında Bilgi

Uluslararası hizmet sistemi olarak faaliyet göstermekte olan İSS ilk olarak 1901 senesinde Danimarka Kopenhag şehrinde kurulmuş olan bir tesis yönetim sistemi olarak çalışmaktadır. Firmanın genel hizmetleri temizlik, gıda, teknik ve iş yeri ile ilgili konularda olmaktadır. Şirket ilk kurulduğunda sadece 20 adet gece bekçisinin bulunduğu bir güvenlik şirketi olarak faaliyet göstermekte idi. Bir süre bu şekilde güvenlik alanında faaliyetler gösterildikten sonra kısa zamanda kaliteli iş anlayışı ile ön plana çıkmış ve başarılı olmuştur.

İSS güvenlik alanında çalışmaya devam ederken temizlik adına faaliyet gösterecek olan bir yan kuruluş kuruldu. Daha sonra farklı yan kuruluşların da hayata geçmesi ile günümüzdeki hali ile İSS temelleri yavaş yavaş atılmış oldu. 1973 senesine kadar Danimarka çapında faaliyet gösterdikten sonra dünyanın pek çok farklı ülkesine sıra ile açılmaya başlamıştır. Danimarka çapında göstermiş olduğu başarıyı dünya çapında da göstermeyi başaran firma kısa sürede pek çok ülkede tercih edilir bir konuma yükselmiştir. Bu sayede günümüzün alanında en güçlü ve aynı zamanda güven veren markalarından biri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Firma olarak İSS insanları ve mekanları bir araya getiren bir marka olarak yoluna devam eder. Her geçen gün müşterileri ile yan yana çalışma imkanı elde ettiği için bu sayede kullanıcı deneyimleri noktasında çok daha etkin bir rol üstlenmektedir. İSS çalışanları müşterilerin tesislerinde yer aldığı sürece yüksek bir çalışma performansı elde edilmektedir. Bu çalışma süreci içerisinde devamlı olarak kendini geliştirmeye devam eden firma personelleri İSS tarafından sürekli olarak eğitim süreçlerinden geçirilmeye devam eder. Özellikle motivasyon noktasında da personellere sürekli destek sağlanmakta ve böylece her İSS hem de müşteri işverenler açısından verim sağlanmış olur.

İSS İş Başvurusu

İSS iş başvurusu için buraya tıklayınız. İSS kariyer sayfası üzerinden açık iş pozisyonlarını takip edebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

İSS İş İlanları

İSS iş ilanları için buraya tıklayınız. İSS Linkedin sayfasından açık iş pozisyonlarını listeleyebilirsiniz. Size uygun bir iş alanı seçerek cv dosyanızı İSS insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

İSS İş İlanı

İSS iş ilanı için buraya tıklayabilir ve açık iş pozisyonlarına göz atabilirsiniz. İSS Temiz ve İSS Güvenlik iş başvurusu için bu sayfa üzerinden bilgi alabilirsiniz.

İSS İletişim Bilgileri

İSS Adres: Çağlayan Mah. Karaağaç Sok. No:2 34410 Kağıthane – İstanbul
İSS Telefon Numarası: +90 212 354 74 00
İSS Web Sitesi: https://www.tr.issworld.com/

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Merhaba’lar silahsız kimliğim var Edirne/keşan da bulunan kardem tekstil için buradan güvenlik için başviru yapmak istiyorum.1980 doğumluyum

  2. Adana şehir hastanesinde temizlikte çalışmaya temizlikçi olarak çalışmaya hazırım işe çok ihtiyacım var

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu