Hastane İş İlanları

Konya Şehir Hastanesi İş Başvurusu

Konya Şehir Hastanesi iş başvurusu nasıl yapılır? Konya Şehir Hastanesi iş ilanları sayfasından açık iş pozisyonlarını listeleyerek cv bilgilerinizi hastane insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Konya Şehir Hastanesi Hakkında Bilgi

Konya Şehir Hastanesi 2020 senesinden bu yana hizmet vermeye devam etmektedir. Şehir Hastaneleri projesi kapsamında hayata geçmiş olan ve ülkemizde yer alan şehir hastaneleri arasında kapasitesi itibari ile büyük hastanelerden bir tanesi olan Konya Şehir Hastanesi gerek sahip olduğu imkanları ve gerek bulunduğu konumu itibari ile önemli bir sağlık kuruluşudur. Konya halkı başta olmak üzere çevre il ve ilçelerde yer alan hastalar tarafından tercih edilen ve bu anlamda ciddi bir ihtiyacı gidermiş olan sağlık kuruluşu olarak faaliyet göstermektedir.

Konya Şehir Hastanesi yüksek kapasite ile dizayn edilmiş ve bu sayede pek çok kategoride kapsamlı bir hizmet vermeye devam etmektedir. Yataklı tedavi bölümünde toplam 1250 adet yatak bulunmaktadır. Bu sayede pek çok kişi aynı anda yatarak tedavi olabilmektedir. Konya Şehir Hastanesi bünyesinde ayrıca 330 tane poliklinik odası, 266 tane yoğun bakım yatağı, 19 tane tutuklu hastalar için yatak, 14 tane doğum ünitesi yer almaktadır. Konya Şehir Hastanesi cerrahi müdahaleler açısından da oldukça yoğun bir hastane. Toplamda bünyesinde yer alan 48 adet ameliyathanesi ile her gün çok sayıda ameliyatı aynı anda yapabilmektedir.

Konya Şehir Hastanesi tıbbi açıdan olduğu gibi hastane konforu açısından da oldukça zengin bir hastanedir. Hasta ve hasta yakınlarının en rahat şekilde hizmet alabilmesi için olanaklar ile zenginleştirilmiştir. Yaklaşık üç bin araç kapasitesine sahip otoparkı yer almaktadır. Bir adet heliport vardır ve acil durumlarda kullanılmaktadır. Genel olanakları itibari ile de oldukça modern şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede gerek Konya’dan ve gerek diğer çevre illerden gelen hastalar için nitelikli ve aynı zamanda konforlu bir sağlık hizmeti verilir.

Konya Şehir Hastanesi İş Başvurusu

Konya Şehir Hastanesi iş başvurusu için buraya tıklayınız. Konya Karatay Şehir Hastanesi açık iş pozisyonları sayfasından özgeçmiş dosyanızı hastane insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Konya Şehir Hastanesi İletişim Bilgileri

Konya Şehir Hastanesi Adres: Akabe Mah. Adana Çevre Yolu Cad. No:135 42020 Karatay / KONYA
Konya Şehir Hastanesi Telefon Numarası: 0 (332) 310 54 97
Konya Şehir Hastanesi Web Sitesi: https://konyasehir.saglik.gov.tr/

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Selam şehir hastanesinde çalışmak istiyorum mesleğim teknik tamir bakım beyaz eşya üzerine makina dolap vs ayrıca başka pozisyonlarda da çalışa bilirim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu