Enerji Sektörü İş İlanları

Koza Altın Madeni İş Başvurusu

Koza Altın Madeni iş başvurusu için Kozagold üzerinden iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Kayseri, Gümüşhane ve Bergama Koza Altın Madeni iş ilanları.

Koza Altın Madeni Hakkında Bilgi

Koza Altın Madeni ülkemizde altın madenciliği alanında faaliyet göstermekte olan belli başlı kurumlar arasında ilk sırada yer alarak sektörde lider bir pozisyonda çalışmalarını sürdürmektedir. Sahip olduğu bu konum ile birlikte Koza Altın Madeni sadece ülke çapında çalışmalar yapmak ile kalmaz çalışmaları ile uluslararası alanda da söz sahibi bir firma olmaktadır. Koza Altın Madeni altın madenciliği alanında en başarılı çalışmaları yürüten bir firma olmaktadır. Mevcut durumda en iyi ve en yeni teknolojileri kullanmakta olan Koza Altın Madeni bu sayede en iyi performansı sergileme şansını da elde etmektedir. Farklı bölgelerde çalışmalar yapan firma bu sayede çevresel faktörler açısından da iyi bir iş ortaya çıkarmaktadır.

Koza Altın Madeni çalışmalarını sürdürmekte olduğu bölgelerde yer alan yöre insanları ile olan ilişkilerine de hassas davranmaktadır. Özellikle halk ile olan güven ortamını sağlamak için önemli adımlar atar. Gereken saygıyı göstermek ve görmek konusunda da titiz davranır. Tüm bu noktalara büyük bir hassasiyet göstermekte olan Koza Altın Madeni gerek kendi gelişimi açısından önemli adımlar atmakta ve gerek ülke ekonomisini kalkındırmak adına adımlar atmaktadır.

Koza Altın Madeni çalışmakta olduğu madenlerde ve çeşitli birimlerinde pek çok kişi için istihdam sağlayan bir kuruluş olmaktadır. Özellikle bünyesinde çalışmakta olan her tabakadaki personellerine özel bir muamele gösteren şirket iş sağlığı ve güvenliğine büyük bir önem verirken diğer taraftan personellerin kendilerini geliştirmelerine de olanak sağlamaktadır. Koza Altın Madeni bünyesinde çalışanlar için şeffaf olmak, motivasyonu yüksek tutmak, sürekli gelişime açık olmak, çevre ve sosyal değerlerin işlerinin bir parçası olduğunu bilmek son derece önemli maddeler arasında yer almaktadır.

Koza Altın Madeni İş Başvurusu

Koza Altın Madeni iş başvurusu için buraya tıklayınız. Koza Altın Madeni insan kaynakları sayfası üzerinden cv bilgilerinizi gönderebilirsiniz. Koza Altın Madeni kariyer sayfasında cv havuzu, engelli personel iş başvurusu, maden ve jeoloji mühendisi iş başvurusu linklerini görebilirsiniz.

Koza Altın Madeni İletişim Bilgileri

Koza Altın Madeni Adres: Çamköy Mahallesi, Çamköy Küme Evleri No:132 Bergama İzmir
Koza Altın Madeni Telefon Numarası: 0232 641 8017
Koza Altın Madeni Web Sitesi: https://kozaaltin.com.tr/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu