Fabrika İş İlanları

Kütahya Nursan İş Başvurusu

Kütahya Nursan iş başvurusu yapmak için online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Kütahya Nursan Kablo iş başvurusu ve güncel iş ilanları. Kütahya Nursan personel alımı ve diğer detayları sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Kütahya Nursan Kablo Hakkında Bilgi

Nursan Elektrik ürünleri üzerine faaliyet gösteren bir markadır. Araçlarda yer alan bütün elektrikli olarak çalışan ürünlerin çalışmalarını sağlamakta olan kablo demetlerinin tasarlanması, geliştirilmesi ve de üretilmesi Nursan tarafından gerçekleştirilmektedir. Nursan markasının ilk doğuşu 1976 senesine dayanmaktadır. Bu uzun geçmiş sayesinde büyük bir bilgi ve deneyim birikimi elde etmiş olan şirket özellikle bu alanda kendini ciddi manada geliştirmiş ve yoluna bu kararlılık ile birlikte devam etmektedir. Genel merkezi İstanbul’da yer almakta olan ve İstanbul’da bulunan fabrikası ilk üretim yeri olan Nursan’ın aynı zamanda 2015 senesinde de Kütahya’da hayata geçirdiği bir fabrikası bulunmaktadır.

Kütahya Nursan fabrikası 2015 senesinde Kütahya Organize Sanayi Bölgesinde açılmış ve o tarihten bu yana da faaliyet göstermektedir. Asıl üretim alanı olan araçlar için kablo demetleri üretimi Kütahya Nursan fabrikasında da aktif olarak gerçekleşmektedir. Kütahya sanayileşme açısından iyi bir şehir tercihi olmakla birlikte Kütahya Nursan fabrikası bölge halkı için ciddi bir istihdam da sağlamaktadır. Pek çok kişinin çalıştığı üretim tesislerinde ayrıca çalışanlara verilen değer ve imkanlar da bu fabrikayı cazip bir hale getirmektedir.

Kütahya Nursan bünyesinde mühendislik, araştırma geliştirme ve aynı zamanda kaliteye yönelik olacak şekilde çalışmalar sürdürülmektedir. Bunun dışında yer alan satın alma, fiyat belirleme ve maliyet analizi gibi konulardaki çalışmalarını ise ana merkez olan İstanbul ofisinde gerçekleştirmektedir. Kütahya Nursan merkezinin dışında Kütahya Tavşanlı, Bulgaristan Burgas gibi şehirlerde de üretim lokasyonları bulunmaktadır. Toplamda bu üretim tesisleri 63 bin metrekareye yakın bir kapalı alan oluşturmaktadır. Bu üretim noktalarında toplam çalışan kişi sayısı ise 3 binin üzerindedir.

Kütahya Nursan İş Başvurusu

Kütahya Nursan iş başvurusu yapmak için buraya tıklayınız. Kütahya Nursan insan kaynakları sayfasından online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Kütahya Nursan Kablo İş Başvurusu

Kütahya Nursan Kablo iş başvurusu yapmak için buraya tıklayınız. Linkedin üzerinden hızlı bir şekilde online iş başvurusu yapabilir ve güncel iş ilanlarını görebilirsiniz.

Kütahya Nursan Personel Alımı

Kütahya Nursan personel alımı yapan ve bünyesinde 300 üzerinde personel çalıştıran bir firmadır. Üst kısımda verdiğimiz linklerden başvuru yapabilirsiniz.

Kütahya Nursan İletişim Bilgileri

Kütahya Nursan Adres: Tavşanlı Organize Sanayi Bölgesi, 1. Cadde No: 5, Tavşanlı 43300 Kütahya
Kütahya Nursan Telefon Numarası: +90 274 290 10 10
Kütahya Nursan Web Sitesi: https://nursanelektrik.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu