Fabrika İş İlanları

Kütahya Porselen İş Başvurusu

Kütahya Porselen iş başvurusu için online iş başvuru formunu doldurabilir ve insan kaynaklarına hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz. Kütahya Porselen iş ilanları ve personel alımı.

Kütahya Porselen Hakkında Bilgi

Kütahya Porselen ilk olarak 1965 senesinde kurulmuştur. Ali Güral tarafından kurulmuş olan Kütahya Porselen porselen ve seramik kategorileri öncelikli olmak üzere taşa ve toprağa dayalı olacak şekilde sanayi ürünlerini üretmeye devam etmektedir. Merkezi Kütahya’da bulunmaktadır. Kütahya Porselen hem ülke çapında üretim ve satış yapmakta ve hem de ürettiği ürünleri yurt dışına da ihraç etmektedir. Türkiye genelinde toplam 43 adet Kütahya Porselen mağazası bulunmaktadır. Bu 43 mağaza ile aktif olarak satış gerçekleştirmekte olan Kütahya Porselen aynı zamanda internet aracılığı ile de ürünlerinin pazarlamasını sağlar.

Kütahya Porselen 1984 senesinde borsaya da girmiştir. Bu süreç sonrasında Kütahya Porselen hisselerinin dörtte birlik bir bölümü halka açılmıştır. Kütahya Porselen çok farklı alanlardan müşteriler tarafından ortak beğeni alan bir marka olmaktadır. Evlilik hazırlığı yapmakta olanların, ev hanımlarının, çocuk ve hatta erkeklerin de tercih ettiği ve ürünlerini severek kullandığı bir markadır. Kütahya Porselen internet üzerinden kendi sayfası ile ürünlerini pazarlarken farklı markalara da yer verir. İnternet sitesinde de hem günlük kullanım için hem de daha özel günlerde kullanmak için şık ürünleri bulmak mümkündür.

Kütahya Porselen pek çok açıdan müşterileri için artı sağlamaktadır. Bilindiği üzere porselen oldukça hassas ve kolay kırılabilen bir malzemedir. Bu yüzden ürünlerin müşterilere ulaştırılması noktasında oldukça hassas davranmak gerekir. Kütahya Porselen bu noktada gerçekleştirdiği yüksek hassasiyetli paketleme ile birlikte ürünlerin müşterilere en sağlam şekilde ulaşmasını sağlar. Kütahya Porselen aynı zamanda müşteriler tarafınca kırılmış olan ürünleri alarak yedek parça sağlamaktadır. Özellikle yemek takımı gibi ürünlerde eksik olan parçaların Kütahya Porselen tarafından temin edilebiliyor olması kullanım aşamasında müşteriler tarafından oldukça avantajlı bir durum ortaya çıkarmaktadır.

Kütahya Porselen İş Başvurusu

Kütahya Porselen iş başvurusu için buraya tıklayınız. Kütahya Porselen kariyer sayfası üzerinden özgeçmiş bilgilerinizi firmaya gönderebilirsiniz.

Kütahya Güral Porselen İş İlanları

Kütahya Porselen iş ilanları için buraya tıklayınız. Kütahya Porselen fabrikası açık iş pozisyonlarını Linkedin üzerinden listeleyebilir ve cv dosyanızı Kütahya Porselen insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz.

Kütahya Porselen İletişim Bilgileri

Kütahya Porselen Adres: Eskişehir Yolu 8.km – Kütahya / Merkez
Kütahya Porselen Telefon Numarası: +90 (274) 225 01 50
Kütahya Porselen Web Sitesi: https://kutahyaporselen.com/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu