Cafe ve Restoran İş İlanları

Mc Donalds İş Başvurusu

Mc Donalds iş başvurusu yapmak için firmanın sayfasında yer alan iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Mc Donalds kariyer sayfasında yer alan iş ilanlarını listeleyebilir ve cv dosyanızı Mc Donalds insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Mc Donalds Hakkında Bilgi

Dünyanın en büyük fast-food restoranlarından bir tanesi olan Mc Donalds, her gün 70 milyondan fazla müşterisine hizmet sunmaktadır. Hemen hemen herkesin yolunun düştüğü bu restoranlar zincirinde en fazla sevilen yiyecekler hiç kuşkusuz hamburger, patates kızartması ve çizburgerdir.

Mc Donalds 1940 yılından beri faaliyetlerini sürdürmektedir. 1940 senesinde Richard ve Maurice McDonald tarafından kurulmuştur. Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde bulunan San Bernardino şehrinde ilk restoranını açmıştır.

Mc Donalds günümüzde 119’dan fazla ülkede restoran açmıştır. Toplamda 35.000 üzerinde restoranı bulunmaktadır. Bu restoranların 13.000’den fazlası Amerika dışında yer alan ülkelerde bulunmaktadır. Toplamda 2 milyona yakın çalışanı bulunmaktadır. Diğer ilginç bir istatistik ise Amerika halkının %98’i her yıl en az bir kere Mc Donalds restoranlarına gitmektedir.

Mc Donalds Kariyer İmkanları

Mc Donalds için en önemli kriterlerden bir tanesi personellerin müşterilere en iyi şekilde hizmet vermesidir. Bu nedenden dolayı en önemli hususlardan biri de hiç kuşkusuz ki eğitimdir. Mc Donalds’da çalışacak olan personeller ve restoran yöneticileri, sistemi en iyi şekilde öğrenmek için yoğun bir eğitim sistemine girerler.

Mc Donalds İş Başvurusu

Mc Donalds iş başvurusu için buraya tıklayınız. Mc Donalds kariyer sayfasında yer alan kariyer basamakları, Mc Donalds kariyer olanakları ve yetenek gelişimi bölümlerini inceleyebilirsiniz. Böylece ön fikir edinebilir ve bu büyük firmanın bir parçası olmadan önce ekstra bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mc Donalds İş İlanları

Mc Donalds iş ilanları için buraya tıklayınız. Mc Donalds iş ilanlarını Linkedin sayfasından da takip edebilirsiniz. Linkedin üyeliğiniz varsa buradan cv bilgilerinizi Mc Donalds firmasına gönderebilirsiniz.

Mc Donalds iş başvurusu için direk olarak restoranlardan da cv dosyanızı bırakabilirsiniz. Mc Donalds mağazalarından başvurunuzu direk olarak yapabilirsiniz.

Mc Donalds İletişim Bilgileri

Mc Donalds Adres: 19 Mayıs, Zincirlikuyu Sk. No:9, 34394 Şişli İstanbul
Mc Donalds Telefon Numarası: 444 62 62
Mc Donalds Web Sitesi: https://www.mcdonalds.com.tr/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu