Hastane İş İlanları

Medar Hastanesi İş Başvurusu

Medar Hastanesi iş başvurusu ve personel alımı. Özel Medar Hastanesi Gölcük, Sakarya, Kocaeli ve İstanbul şubeleri iş ilanları ve açık iş pozisyonları.

Medar Hastanesi Hakkında Bilgi

Medar Hastanesi sağlık sektörüne ilk girdiğinde sadece poliklinik hizmetleri vermekte olan küçük bir kuruluş idi. Zaman içerisinde attığı adımları sıklaştırarak daha büyük kapsamda hizmet vermeye başladı. İlk olarak 2000 senesinde sağlık sektörüne dahil olan Medar Hastanesi zaman içerisinde İzmir, Gölcük, Gebze ve Sakarya illerinde önce tıp merkezlerini açtı. Daha sonra ise 2014 senesine gelindiğinde Gölcük’te ilk hastanesini açtı. Ardından buna yeni hastaneleri de ekleyerek 2015 senesinde Gebze ve 2016 senesinde ise Sakarya’da hastanelerini aştı. Günümüzde ise İstanbul Ataşehir’de yeni hastaneleri açıldı. Tüm bu ilerlemeler beraberinde büyük bir deneyim ve güven ile gerçekleşti. Bugüne gelindiğinde ise tüm hastaneleri ile Medar sağlık sektöründe güven veren bir marka olarak karşımıza çıkıyor.

Bugün 4 ayrı şehirde 4 ayrı hastanesi ile faaliyet göstermekte olan Medar Hastanesi büyük bir Medar Sağlık Grubuna dönüştü. Her bir hastanesinde özenle hazırlanmış imkanları, tıbbi olanakları açısından zenginliği ve aynı zamanda hekim kadrosundaki güçlü hekimleri ile birlikte çalışmalarını sürdürmektedir. Medar Hastanesi geleceğe umutla bakarken yeni adımlar atmaya da devam edecektir.

Medar Hastanesi bir sağlık grubu olarak toplam 54 bin metrekarelik bir kapalı alan ile hizmet vermektedir. Bu alan dahilinde yer alan hastanelerinde toplam 379 adet yatak kapasitesi, 55 yataklı olacak şekilde dizayn edilmiş genel yoğun bakım ünitesi, 60 yatak kapasitesi olan yeni doğan yoğun bakım ünitesi, teknolojik olarak en yeni cihazlar ile donatılmış olan radyoloji merkezleri ve aynı zamanda laboratuvarları ile birlikte geniş çaplı bir sağlık hizmeti vermektedir. Tüm hastaların ve onlara eşlik eden hasta yakınlarının kendilerini konforlu ve rahat olarak hissedebilmeleri için ciddi bir emek verilmektedir.

Medar Hastanesi İş Başvurusu

Medar Hastanesi iş başvurusu için buraya tıklayınız. Medar Hastanesi kariyer sayfasından açık iş pozisyonlarını listeleyerek online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Medar Hastanesi, ameliyathane hemşiresi, anestezi teknikeri, diyetisyen, ebe, engelli personel, hasta hizmetleri personeli, hasta danışmanı, hasta kabul, hemşire yardımcısı, kurumsal pazarlama sorumlusu, temizlik personeli gibi birçok farklı kategoride personel alımı yapmaktadır.

Medar Hastanesi İş İlanları

Medar Hastanesi iş ilanları için buraya tıklayınız. Medar Hastanesi Linkedin hesabı üzerinden açık iş pozisyonlarını görebilir ve Linkedin hesabınızla online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Sakarya Medar Hastanesi İş Başvurusu

Sakarya Medar Hastanesi iş başvurusu yapmak için üst kısımda bulunan linklere tıklayınız. İl il iş ilanlarını listeleyerek bulunduğunuz bölgedeki iş ilanına başvuru yapabilirsiniz.

Medar Hastanesi İletişim Bilgileri

Medar Hastanesi Adres: Kayışdağı Mahallesi, Raci Cd. No:1, 34755 Ataşehir İstanbul
Medar Hastanesi Telefon Numarası: 444 54 01
Medar Hastanesi Web Sitesi: https://www.medarhastanesi.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu