Hastane İş İlanları

Medical Park İş Başvurusu

Medical Park iş başvurusu MLPcare üzerinden hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Medical Park iş ilanları ve kariyer olanakları.

Medical Park Hakkında Bilgi

Medical Park Hastaneler Grubu 1995 senesinden bu yana aktif olarak sağlık sektöründe faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin farklı illerinde hastaneleri bulunmaktadır. Bünyesinde var olan 17 hastane ve bu 17 hastane bünyesinde çalışmakta olan 6 binin üzerinde doktor ve çalışan ekipleri bulunmaktadır. Bu potansiyeli ile birlikte mevcut durumda ülke çapında faaliyet göstermekte olan hastane ve hastane grupları arasında en büyük hastane grubu olma özelliğine sahiptir. Diğer bir ifade ile Medical Park artık bir hastaneler zinciri olarak da adlandırılabilir.

Medical Park 1995 senesinde şirkette başkanlık görevini de yürütmeye devam eden Muharrem Usta tarafından kurulmuştur. İlk kurulduğundan 2005 senesine kadar geçen sürede İstanbul’da sadece 2 adet hastanesi bulunmakta idi. Ancak 2006 senesinde hastane hisselerinin %30 gibi bir kısmını Sancak ailesine devretti. Yapılan bu ortaklık anlaşması sayesinde şirket kısa zamanda ivme kazandı. Hızlı bir büyüme akabinde geldi ve üç sene içinde 2 bin yatak kapasitesine sahip olan 13 adet hastane hayata geçmiş oldu. 2009 senesinin sonuna gelindiğinde ise Medical Park hisselerinin %40 gibi bir bölümü Amerikalı bir gruba devredildi. Bu ortaklık da gerçekleştiğinde Medical Park Sağlık Grubunun hastane sayısı ülke çapında 17’ye yükselmiş oldu. Bu sayede Medical Park ülkenin en büyük sağlık grubu haline geldi.

Medical Park Sağlık Grubu bu günkü başarısını sadece yapmış olduğu ortaklıklara ve iş ilişkilerine değil aynı zamanda farklı etkenlere de borçludur. Öncelikle bünyesinde barındırdığı personel ve hekim kadrosu oldukça güçlüdür. Hekimlerinin her biri özellikle kendi alanlarında deneyimleri yüksek ve oldukça uzman kişilerdir. Bu sayede hastaların ilk tercihlerinden bir tanesi olmaktadır. Benzer şekilde sağlık personelleri ile de iyi bir sağlık hizmetinin adresi olmuştur.

Medical Park İş Başvurusu

Medical Park iş başvurusu için buraya tıklayınız. Medical Park kariyer sayfasından hızlı bir şekilde iş başvurusu yapabilirsiniz. Sistemden cv ve özgeçmiş bilgilerinizi yükleyerek Medical Park insan kaynakları sayfasına gönderebilirsiniz.

Medical Park fizyoterapist iş ilanı, hemşire alımı, doktor alımı gibi ilanları bu sayfadan takip edebilir ve online başvuru yapabilirsiniz.

Medical Park İş İlanları

Medical Park iş ilanları için buraya tıklayabilir ve Linkedin üzerinden açık iş pozisyonlarını listeleyebilirsiniz.

Gönderdiğiniz iş başvuruları Medical Park insan kaynakları tarafından onaylandığında iş mülakatları için davet edilirsiniz.

Medical Park Hastanesi Mersin, Gaziantep, Gebze, Samsun, Tokat, Elazığ, Pendik, Silivri, VM Pendik, İskenderun, Batman ve diğer il, ilçelerdeki güncel iş ilanlarını Linkedin üzerinden de takip edebilirsiniz.

Medical Park İletişim Bilgileri

Medical Park Adres: Flatofis Haliç, Defterdar, Otakçılar Caddesi, No: 78 PK: 34050 Eyüp/İstanbul
Medical Park Telefon Numarası: 0212 227 55 55
Medical Park Web Sitesi: https://www.medicalpark.com.tr/

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu