Fabrika İş İlanları

Merinos İş Başvurusu

Merinos iş başvurusu yapmak için online Merinos iş başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Gaziantep Besni Merinos iş ilanları ve kariyer olanakları.

Merinos Halı Hakkında Bilgi

Merinos markasının ilk doğuşu 1970 senesine dayanır. Sadece iki tane kilim dokuma tezgahı ile birlikte kilim üretimine başlanmıştır. Küçük bir atölyede üretimine başlanan Merinos Mehmet Erdemoğlu ve ailesi tarafından kurulmuştur. 1983 senesine kadar bu şekilde devam eden üretim faaliyetleri 1983 senesi itibari ile değişmiş ve bu tarihten itibaren halı üretimine de başlanmıştır. 1990 senesine kadar aynı çapta devam eden Merinos bu tarihten itibaren yeni adımlar atmaya başlamış ve faaliyetlerine hız katarak büyümesini artırmıştır.

1992 senesinde Merinos kendi ipliğini üretmiştir. Bu iplik üretimi sayesinde Merinos gelişim olarak daha da hızlanmıştır. Yıllar içinde gerçekleştirdiği büyük çaplı üretimler ile günümüz Merinos markasının oluşumunun temelleri atılmıştır. Merinos üretimlerini sahip olduğu dev tesislerde gerçekleştirmektedir. Bu tesisler bünyesinde tamamen son teknoloji üretim sistemleri yer alır. Merinos günümüzde entegre tesislerinin bünyesinde halı kategorisinin yanında aynı zamanda ev tekstili üretimi de gerçekleştirmektedir. İplik üretimi de aktif olarak devam etmektedir.

Merinos ülkenin ilk 500 sanayi kuruluşundan bir tanesidir. Özellikle ciddi bir kapasitede ihracat gerçekleştirmekte olan Merinos dünyada pek çok farklı ülkeye halı ihracatı gerçekleştirmektedir. Gerçekleştirdiği bu ihracat ile birlikte ülkede en çok halı ihraç eden marka olma özelliğine sahiptir. 5 farklı kıta da toplamda 78 ayrı ülkeye ihracat gerçekleştiren Merinos Türkiye halı sektöründe ihracat şampiyonudur. Uluslararası alanda markalaşma programı sertifikası olan Turquality sertifikasını halı sektöründe ilk alan marka Merinos olmuştur. Merinos tüm bunların yanında ayrıca sosyal alanda da çeşitli projelerin içinde yer almaktadır. Bu alanda farklı projelerde yer alan Merinos uluslararası alanda kalite standartlarına ve imaja sahip olmakla birlikte Türkiye ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

Merinos İş Başvurusu

Merinos iş başvurusu için buraya tıklayınız. Merinos kariyer sayfası üzerinden online iş başvuru formunu doldurarak cv bilgilerinizi Merinos Halı insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz.

Merinos Gaziantep iş başvurusu yaparak sizde kariyerinizi Merinos gibi büyük bir markada sürdürebilirsiniz.

Merinos İş İlanları

Merinos iş ilanları için buraya tıklayınız. Gaziantep Besni’de yer alan Merinos Halı iş ilanları için Linkedin üzerinden de faydalanabilir ve buradan iş başvurusu yapabilirsiniz. Üst kısımda verdiğimiz linkten Merinos kendi resmi web sitesi üzerinden ya da buradaki linkten Linkedin üzerinden online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Merinos İletişim Bilgileri

Merinos Adres: Yenibosna Merkez Mah. 29 Ekim Cad. No: 21 Bahçelievler İstanbul
Merinos Telefon Numarası: +90 212 654 69 50
Merinos Web Sitesi: https://www.merinos.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu