Fabrika İş İlanları

NG Kütahya Seramik İş Başvurusu

NG Kütahya Seramik iş başvurusu için kariyer sayfası üzerinden online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. NG Kütahya Seramik iş ilanları ve personel alımı hakkında detaylı bilgileri inceleyebilirsiniz.

NG Kütahya Seramik Hakkında Bilgi

NG Kütahya Seramik, Nafi Güral önderliğinde açılmış bir şirkettir. Kütahya Porselen olarak ürünlerini milyonlarca müşterisine ulaştırmıştır. Hedeflerini her zaman yüksek tutan NG Kütahya Seramik, seramik, porselen ve turizm alanlarında faaliyetler göstermiştir.

NG Kütahya Seramik, kendi alanındaki tecrübelerle en kaliteli ürünleri tüketicisine sunarken aynı zamanda ülke ekonomisine de katkıda bulunmuştur. İsmini Kütahya’dan alan bu kurum tüm Türkiye ve hatta bir çok yabancı ülkeye ürünlerini pazarlayarak çok büyük bir marka haline gelmiştir.

NG Kütahya Seramik, 1970 yılından beri en kaliteli hizmeti üretmek amacıyla devamlı kendini geliştiren bir marka olmuştur. Bugün geldiği noktadan ne kadar başarılı olduğunu zaten anlayabiliyoruz. 1990 yılından sonra faaliyetlerini genişleten ve tüm Türkiye’ye ürünlerini gönderen NG Kütahya Seramik, Türkiye dışında 52 farklı ülkeye de ihracat yapmaktadır. Türkiye’de 35 mağazası bulunan firmanın 6.000 farklı noktada tüketicileriyle buluşmaktadır. Ürünleri arasında yemek takımları, porselen objeler ve çeşitli aksesuarlar bulunmaktadır. NG Kütahya Seramik şirketlerinde toplamda 1.500 üzerinde personel çalışmaktadır. Bölge halkına iş istihdamı sağlayan NG Kütahya Seramik, ülkemizin en büyük değerlerinden bir tanesi haline gelmiştir.

NG Kütahya Seramik İş Başvurusu

NG Kütahya Seramik iş başvurusu için buraya tıklayınız. NG Kütahya Seramik kariyer sayfasında iş başvuru formunu doldurarak online iş başvurusu yapabilirsiniz.

NG Kütahya Seramik İş İlanları

NG Kütahya Seramik iş ilanları için buraya tıklayınız. Firmanın Linkedin profili üzerinden açık iş pozisyonlarını takip edebilirsiniz.

NG Kütahya Seramik İletişim Bilgileri

NG Kütahya Seramik Adres: NG Kütahya Seramik Porselen Turizm A.Ş. Çalca Mahallesi, 43001, Kütahya
NG Kütahya Seramik Telefon Numarası: +90 274 225 12 00
NG Kütahya Seramik Web Sitesi: https://ngkutahyaseramik.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu