Akaryakıt İş İlanları

Opet İş Başvurusu

Opet iş başvurusu yapmak için Opet kariyer sayfası üzerinden Opet iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Opet iş ilanları ve eleman alımı hakkında detaylar.

Opet Hakkında Bilgi

Opet Petrolcülük Anonim Şirketi ticari ve endüstriyel olacak şekilde yakıt, madeni yağ, bunların perakende satışı, depolanması ve uluslararası ticaret alanlarında faaliyet göstermektedir. Genel merkezi Türkiye’de yer almaktadır. Opet markası Koç Holding ve Öztürk Grubu sahipliğinde kurulmuş bir markadır. Koç ve Öztürk yarı yarıya ortağıdır. Opet ülkemizde farklı yeniliklere imza atan bir marka olmuş ve yenilikçi tarzı ile birçok müşteriye ulaşarak kendi müşteri kitlesini oluşturmuştur.

Opet 98 oktan kurşunsuz benzini ülkemize getirmiş olan ilk marka olma özelliğine sahiptir. Şimdilerde ise 98 oktan kurşunsuz benzin tüm petrol istasyonlarında satışı yapılmakta olan ve araç sahipleri tarafından en çok tercih edilen benzin türlerinden biri olmaktadır. Ultra Euro Diesel motorin ise Avrupa’ya bile gelmeden önce ülkemizde Opet aracılığı ile müşterilerin kullanımına sunulmuştur. Bu gibi yenilikler ile birlikte adını güçlendiren Opet ülkemizde en çok tercih edilenlerden olmaktadır. Türkiye’de akaryakıt alanında 2. Büyük dağıtım şirketi olarak faaliyet göstermeye devam eder. Ayrıca Opet’in Sunpet markası ile birlikte toplam olarak 1600’den fazla istasyonu aktif olarak çalışmaya devam etmektedir.

Opet sosyal sorumlulukları ile de ön plana çıkan bir markadır. Ülke genelinde çok sayıda sosyal sorumluluk projesine imza atan şirket halen daha bu konudaki çalışmalarını sürdürmektedir. Tarihe saygı, örnek köy, yeşil yol ve temiz tuvalet gibi pek çok projesi ile aktif olarak sosyal sorumluluk alanındaki çalışmalarını sürdürür. Bu projeler özellikle çevreye saygıyı ve aynı zamanda insanların kullanımındaki ortamların daha temiz ve kullanılabilir olmasını hedeflemektedir. Kendi istasyonları bünyesinde de bunu sağlamaya devam eden Opet özellikle hijyen açısından hassasiyeti ile birlikte müşterilerine iyi imkanlar sunmaktadır.

Opet İş Başvurusu

Opet iş başvurusu için buraya tıklayınız. Opet kariyer sayfası üzerinden açık iş pozisyonlarını görüntülemek için Koç Kariyerim, Kariyer.net, Linkedin ve Rota kariyer sitelerinden faydalanabilirsiniz. Bu sitelerden herhangi birine üyelik açarak Opet iş başvurusu yapabilirsiniz.

Opet İş İlanları

Opet iş ilanları için buraya tıklayınız. Opet Linkedin sayfasından açık iş ilanlarını görebilir ve online iş başvurusu yapabilir, cv bilgilerinizi Opet insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Opet İletişim Bilgileri

Opet Adres: Barbaros, No: 216, Barbaros Hayrettin Paşa Cd. No:4, 34746 Ataşehir/İstanbul
Opet Telefon Numarası: (0216) 522 90 00
Opet Web Sitesi: https://www.opet.com.tr/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu