Fabrika İş İlanları

Özbelsan İş Başvurusu

Özbelsan İş İlanları

Özbelsan iş başvurusu nasıl yapılır? Özbelsan personel ve işçi alımı yapıyor mu?

Özbelsan Hakkında Bilgi

1979 senesinde Sivas’ta kurulmuş olan Özbelsan Anonim Şirketi bünyesinde çok farklı faaliyet alanları bulundurmaktadır. Ekmek fabrikası ile ciddi bir üretim kapasitesine sahip olan Özbelsan A.Ş. Sivas halkının ekmek ihtiyacına ciddi manada cevap vermektedir. Kendi bünyesinde yer alan araç filoları ile birlikte kendi üretmiş olduğu ekmekleri kendi olanakları ile birlikte dağıtmaktadır. Üretilmekte olan ürünlerin kaliteli ve nitelikli şekilde üretilmesi için tüm gıda çalışmaları gerçekleştirilmekte ve halkın nitelikli, sağlıklı tüketim yapması için tüm imkanlar kullanılmaktadır.

Özbelsan faaliyet alanlarından diğer bir tanesi de inşaat sektörüdür. Bu sektörde gerçek manada büyük ve iddialı projelere imza atılmaktadır. Sivas şehir merkezinde bulunan toplu konut projeleri ile birlikte Özbelsan İnşaat başarısını Sivas’a kanıtlamış durumdadır. İnşaat alanında gösterilen başarı ile özellikle şehirde az sayıda bulunan kapsamlı projelere imza atılmıştır. Bu güne dek yapılan çeşitli projelere daha yeni projeler de eklenmeye devam etmektedir.

Özbelsan İş Başvurusu

Özbelsan iş başvurusu için buraya tıklayınız. Açılan sayfada iş başvurusu ile alakalı bilgiler alabilir veya iletişim numaralarından Özbelsan insan kaynakları departmanına bağlayarak nasıl iş başvurusu yapılacağı hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Özbelsan İş İlanları

Özbelsan iş ilanları için buraya tıklayınız. Özbelsan Linkedin sayfası üzerinden güncel iş ilanlarını, personel alımı ve personel maaşları gibi bilgileri bulabilirsiniz. Özbelsan şirketinde çalışan diğer personellerle iletişim kurabilirsiniz.

Özbelsan İletişim Bilgileri

Özbelsan Adres Bilgisi: Şeyh Şamil Mahallesi Göktürk Caddesi No:30 SİVAS
Özbelsan Telefon Numarası: +90 346 211 3451
Özbelsan Web Sitesi: http://www.ozbelsan.com.tr/

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu