Mağaza İş İlanları

Pehlivanoğlu İş Başvurusu

Pehlivanoğlu iş başvurusu için Pehlivanoğlu iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Pehlivanoğlu iş ilanları ve personel alımı hakkında detaylar.

Pehlivanoğlu Hakkında Bilgi

Pehlivanoğlu Şirketler Grubu 18 Eylül 1980 tarihinde kurulmuş, gıda sektöründe perakende satış gerçekleştiren bir firmadır. İlk mağazası Ege’nin en büyük şehri İzmir’de bulunan Üçkuyu semtinde açmıştır. Bu ilk marketi ile birlikte kısa sürede pek çok kişi tarafından beğenilen Pehlivanoğlu bulunduğu bölgede kendi müşteri kitlesini oluşturmayı başarmış ve pek çok kişi tarafından tercih edilen bir market olmuştur. Kısa sürede sağladığı bu başarıyı daha da pekiştiren Pehlivanoğlu başarısının bir getirisi olarak farklı noktalarda pek çok marketi daha hayata geçirerek çok daha farklı yerlerde farklı müşteri kitlelerine sahip olmayı başarmıştır.

Pehlivanoğlu Şirketler Grubu uzun yıllar boyunca marketçilik alanında oldukça kaliteli bir hizmet vermiştir. Bu hizmet ile birlikte İzmir halkı tarafından beğeni toplamış ve en çok sevilen yerel marketlerden biri haline gelmiştir. Pehlivanoğlu Şirketler Grubu 2015 senesine kadar bu şekilde çalışmalarını sürdürmüş ve İzmir’in en çok sevilen marketlerinden bir tanesi olmuştur. Ancak 2015 senesinde Pehlivanoğlu Şirketler Grubu genel olarak bir değişikliğe gitmiş ve ortaklık yapısını bozmuştur. Bu değişim sonucunda Pehlivanoğlu marketleri tek bir marka olmaktan çıkarak farklı şekilde hizmet verme yoluna gitmiştir.

Pehlivanoğlu Şirketler Grubu 2015 senesinde gidilen değişimden sonra Hanif Pehlivanoğlu, Ali Pehlivanoğlu ve Muharrem Pehlivanoğlu olarak yollarına devam etme kararı almıştır. Bu sayede Pehlivanoğlu marketleri değişim sürecinden farklı bir şekilde çıkmıştır. Ancak verilen hizmet bu üç ayrı market ismi ile de devam etmektedir. Kaliteli ürünleri uygun fiyatlara halka sunmayı hedefleyen Pehlivanoğlu marketleri bunu yeni yapılanmaları ile de sağlamaya devam etmektedir. Her geçen gün daha çok kişiye ulaşan Pehlivanoğlu bünyesine yeni marketleri katmaya devam edecektir.

Pehlivanoğlu İş Başvurusu

Pehlivanoğlu iş başvurusu için buraya tıklayınız. Pehlivanoğlu kariyer sayfasında yer alan online iş başvuru formu aracılığıyla cv bilgilerinizi Pehlivanoğlu insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz.

Ali Pehlivanoğlu, Hanif Pehlivanoğlu, Muharrem Pehlivanoğlu ve Pehlivanoğlu İş Merkezi iş başvurusu ve iş ilanları için bu sayfada yer alan cv formunu doldurabilirsiniz.

Pehlivanoğlu İş İlanları

Pehlivanoğlu iş ilanları için buraya tıklayınız. Pehlivanoğlu Linkedin sayfasından açık iş pozisyonlarını görerek online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Pehlivanoğlu İletişim Bilgileri

Pehlivanoğlu Adres: Merkez, Fevzi Çakmak Cd. No:20, 34164 Güngören/İstanbul
Pehlivanoğlu Telefon Numarası: (0212) 462 24 08
Pehlivanoğlu Web Sitesi: https://www.mpehlivanoglu.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu