Kamu İş İlanları

Roketsan İş Başvurusu

Roketsan iş başvurusu yapmak için sisteme üye olabilir ve iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Roketsan iş ilanları ve işe alım kriterleri hakkında bilgiler.

Roketsan Hakkında Bilgi

Roket Sanayii ve Ticaret AŞ olan Roketsan ulusal alanda roket ve füze alanlarında araştırma ve aynı zamanda üretim programları gerçekleştiren ve bu alanlarda öncülük yapmak için kurulmuş olan savunma sanayisi şirketidir. 1988 senesinde Roketsan Savunma Sanayii ve İcra Komitesi kararı ile kurulmuştur. İlk kurulduğu günden bu yana geçmiş olan zaman dilimi içinde Roketsan sahip olduğu misyona göre tasarım ve teknoloji alanında çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Tasarım ve teknoloji altyapısı geliştirmeye yönelik projelerin gerçekleştirilmesi, ürünlerin geliştirilmesi ve üretilmesine yönelik çalışmaların gerçekleştirilmesi, fırlatma platformu ve komuta ünitelerinin de içerisinde bulunduğu füze ve roket sistemlerini gereği olması durumunda milli imkanlar ile tasarlanması, üretilmesi işlemlerini gerçekleştirir. Ayrıca kullanıcı ve personelin eğitilmesi silah sistemlerinin olası desteklere ihtiyaç olması durumunda ülkedeki en yetkin kurum olarak çalışmaktadır. Roketsan Defence News tarafından savunma sanayi şirketleri arasında yapmış olduğu sıralamaya göre 2018 senesinde 96. Sırada ve 2019 senesinde ise 89. Sırada yer almıştır.

Roketsan tüm bu faaliyetlerin yanında ayrıca piroteknik sistemlere yönelik olarak sevk sistemleri ve farklı mühimmat ateşleyicilerinin, ekm olarak bilinen emniyet kurma mekanizmalarının, detonasyon sistemlerinin, güç kartuşları ve başlatıcıların üretimini de gerçekleştirmektedir. Roketsan yeni mezunlar da dahil olmak üzere birçok kişi için iş imkanı sağlamaktadır. Özellikle öğrenciler için de kendilerini geliştirebilecekleri bir çalışma imkanı sunmaktadır. Roketsan Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfına ait olarak faaliyet göstermekte olan bir kuruluştur. Özellikle son dönemlerde roket ve füze ile ilgili gerçekleştirilen yeni ürünlerin üretimi ile birlikte ön plana çıkan bir kurum olmaktadır.

Roketsan İş Başvurusu

Roketsan iş başvurusu için buraya tıklayınız. Roketsan kariyer sayfasında güncel Roketsan iş ilanları hakkında bilgi alabilir ve sisteme üye olarak cv, özgeçmiş dosyanızı bırakabilirsiniz. Roketsan insan kaynakları ve kariyer sayfasından Roketsan işe alım kriterleri hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Roketsan İş İlanları

Roketsan iş ilanları için buraya tıklayınız. Üst kısımda verdiğimiz link üzerinden Roketsan resmi sitesinden iş ilanlarını listeleyebilirsiniz. Bu linkten de Roketsan Linkedin profilini ziyaret edebilir ve iş ilanlarını Linkedin üzerinden takip edebilirsiniz.

Roketsan İletişim Bilgileri

Roketsan Adres: Kemalpaşa, Yzb. Adem Kutlu Sk. No:21, 06780 Elmadağ Ankara
Roketsan Telefon Numarası: 0312 860 55 00
Roketsan Web Sitesi: https://www.roketsan.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu