Gıda Sektörü İş İlanları

Salt Fried Chicken İş Başvurusu(İSTANBUL BAĞDAT CADDESİ)

Salt Fried Chicken İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Salt Fried Chicken iş başvurusu yapmak için insan kaynakları sayfasından online cv gönderebilirsiniz.Salt Fried Chicken iş ilanları ve daha fazla için sayfamızdaki direktifleri inceleyiniz.Sizler için gerekli araştırmaları yapmış olup kolayca başvurunuzu yapabileceksiniz.Sizlere dokunabilmek bizleri onure etmektedir. Telefon numarası ile herhangi bir iletişimimiz olmamakla birlikte sadece aracı araştırmacıyız.

Salt Fried Chicken Hakkında Kısaca Bilgi

Gıda Fast-Food zinciri mağazalarından bir tanesidir.Ürünleri birinci sınıf yaparak hizmete sunmaktadırlar.Daha fazla lezzet bilinciyle hareket eden bir firmadır.Şuanda 10 şubesi bulunmaktadır.Gün geçtikçe büyümeye devam etmektedir.

Salt Fried Chicken İş İlanları

Bağdat caddesinde bulunan Salt Fried Chicken Şubemize eli hızlı , temiz , disiplinli ve bağdat caddesine ulaşımı kolay olan 18-30 yaş arası genç aşçı adayları aramaktayız.

Maaş 12000 + 2600 TL Ticket + Tip + Sigorta verilmektedir.

Çalışma saati 9 saattir.

Daha fazla detay için aşağıdaki numaradan ulaşarak öğrenebilirsiniz

0 (544) 360 38 32 Kıvanç Türker

Farklı bir pozisyona başvurmak için bu linke tıklayarak firmaya ulaşabilirsiniz.Online cv bırakmanız yeterli olacaktır.Sayfanın altında kariyer butonunu göreceksiniz basmanız yeterlidir veya iletişim butonuna basmanız yeterli olacaktır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu