Fabrika İş İlanları

Samsung Çerkezköy Fabrika İş Başvurusu

Samsung Çerkezköy fabrika iş başvurusu nasıl yapılır? Samsung iş ilanları içerisinden kendinize uygun bir açık iş pozisyonu bularak online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Samsung Hakkında Bilgi

Samsung 1938 yılında kurulmuş bir Güney Kore firmasıdır. Lee Byung-Chul tarafından kurulmuştur. 2022 yılı itibariyle şirketin yönetim kurulu başkanı Lee Kun-Hee’dir. Dev bir elektronik firması olan Samsung, bir çok farklı sektörde de kendini kanıtlamış bir firmadır.

Samsung firması ilk kurulduğu yıllarda kurutulmuş balık, meyve ve sebze ithalatı yapmaktaydı. Daha sonra un değirmenleri ve şeker makineleri ile portföyünü genişleten Samsung, 1970’li yıllardan sonra ağır sanayi sektörüne girmiştir.

1990 senesinden sonra Kore dışında da isminden sıkça bahsettiren Samsung, 1997 yıllarında yaşanan krizden pek etkilenmemiştir. Nissan firması tarafından kurulmuş olan Samsung Motor Co isimli şirketi o yıllardaki ekonomik istikrarsızlıklar sebebiyle Renault firmasına satmıştır. Böylece otomotiv sektöründen çıkmıştır.

Otomotiv sektöründen çıkan Samsung, elektronik bileşenlere yatırım yaparak Samsung Electronics şirketini kurmuştur. Kurulan bu şirket zamanla etkinliğini arttırarak en fazla kazanç getiren şirket konumuna gelmiştir. Yine aynı yıllarda Samsung’un inşaat şirketi de Kuala Lumpur’da yer alan Petronas Kuleleri’ni inşa etmiş ve isminden söz ettirmiştir. Samsung Elektronik şirketi 2000 ve 2005 yılları arasında rekor büyümeler gerçekleştirmiş ve çok iyi karlar elde etmiştir. Dünyanın en değerli markaları sıralamasında ikinci sırayı almıştır.

Günümüzde Samsung ismini duymayan kalmamıştır. Akıllı cep telefonlar, televizyonlar, bilgisayarlar ve benzeri bir çok elektronik aletlerde ilk tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Bunun dışında otomotiv, tıp ve uzay araştırmaları gibi farklı alanlarda da yer alan Samsung, Güney Kore’de ki uydu üretiminin hemen hemen tamamını kendisi yapmaktadır.

Samsung Çerkezköy Fabrika İş Başvurusu

Samsung Çerkezköy Fabrika iş başvurusu için buraya tıklayınız. Samsung fabrikası iş başvurusu için internet dışında bizzat fabrikaya giderekte cv dosyanızı bırakabilirsiniz. Samsung Kapaklı yeni fabrikası dönem dönem bünyesine mavi yaka personel ve işçi alımı yapmaktadır.

Samsung İş İlanları

Samsung iş ilanları için buraya tıklayınız. Linkedin sayfası üzerinden güncel iş ilanlarını takip edebilir ve Samsung’ta size uygun iş pozisyonuna online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Samsung İletişim Bilgileri

Samsung Adres: Veliköy Mh, Sinan Cd No:27, 59520 Çerkezköy Tekirdağ
Samsung Web Sitesi: https://www.samsung.com/tr/

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu