Fabrika İş İlanları

Sasa İş Başvurusu

Sasa iş başvurusu yapmak için Sasa iş başvuru formunu doldurabilir ve cv dosyanızı Sasa Polyester insan kaynaklarına gönderebilirsiniz. Adana Sasa iş ilanları ve kariyer olanakları.

Sasa Hakkında Bilgi

Sasa 1966 senesinden bu yana polyester ürün sektöründe üretim yapmakta olan köklü ve güçlü bir firmadır. Genel olarak polyester, elyaf, polyester bazlı polimer, özel polimer, filament iplik ve ara ürün kategorilerinde üretim gerçekleştirmektedir. Sadece Türkiye çapında değil aynı zamanda dünya çapında bir üretim gerçekleştirmektedir. Sasa şirket olarak polyester sektöründe lider bir konumda bulunmaktadır. Sahip olduğu bu öncü konumu ile birlikte güçlü bir teknik mirasa sahiptir. Bu teknik mirası aynı zamanda sahip olduğu yüksek kapasitedeki üretim kapasitesi ile birlikte harmanlamaktadır.

Sasa üretimin tüm aşamalarında, öncesindeki tasarım aşamasında ve aynı zamanda üretim sonrası gerçekleştirmekte olduğu dağıtım aşamasında bütüncül olarak bir başarı sağlamaktadır. Bu başarılı süreçler ile birlikte gerçekleştirdiği yatırımlarında aralıksız olarak yeni yatırımlar yapmaya devam etmektedir. Bu da büyüme sürecinin sürekli devam etmesi anlamına gelmektedir. Sasa kendi sektöründe sahip olduğu bu güçlü ve öncü konumu korumak ve aynı zamanda daha iddialı işlere imza atabilmek adına 2000 senesinde dünya çapında bir kimya devi olan Dupont ile joint – venture tipinde bir ortaklık kurmuş ve bu sayede DupontSA adını almıştır.

2000 senesinde ortaklık sonrasında 2004 senesinde Sabancı Holding Dupont hisselerini satın almış ve isim Advansa olarak değişmiştir. 2015 senesinde ise Sabancı Holding’e ait olan hisseler Erdemoğlu Holding tarafından satın alınmış ve genel yapışı %51 kendisine ait iken %49 oranında ise halka arz edilmiştir. Sasa ülkemizde Adana’da entegre bir üretim tesisisin sahibidir. Toplamda 2.181.000 metrekarelik bir alan üzerine dev bir tesise sahiptir. İskenderun’da ise 55.625 metrekare büyüklüğünde bir depolama tesisi yer alır. İstanbul ve Ankara’da ise irtibat ofisleri yer almaktadır.

Sasa İş Başvurusu

Sasa iş başvurusu için buraya tıklayınız. Sasa kariyer sayfasında bulunan online iş başvuru formunu doldurarak özgeçmiş bilgilerinizi firmaya gönderebilirsiniz. Bu link üzerinden Adana Sasa iş başvurusu yapabilir ve cv dosyanızı insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Sasa İş İlanları

Sasa iş ilanları için buraya tıklayınız ve Linkedin sayfasını açınız. Linkedin üzerinden güncel ve açık iş pozisyonlarını takip edebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

Sasa Polyester İletişim Bilgileri

Sasa Adres: Sarıhamzalı Mah. Turhan Cemal Beriker Bulvarı No:559 Seyhan / Adana
Sasa Telefon Numarası: +90 322 441 00 53
Sasa Web Sitesi: https://www.sasa.com.tr/

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu