Sağlık Sektörü İş İlanları

Selçuk Ecza Deposu İş Başvurusu

Selçuk Ecza Deposu iş başvurusu ve eleman alımı hakkında bilgiler. Selçuk Ecza Deposu iş ilanları içerisinde şoför alımları, kurye alımları gibi bir çok açık iş pozisyonu bulabilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Selçuk Ecza Deposu Hakkında Bilgi

Selçuk Ecza Deposu 1958 yılında Konya’da faaliyete geçti. 60 yıldan fazladır sektörde yer alan bu köklü firma, Ahmet Keleşoğlu tarafından kurulmuştur. Kurulduktan kısa bir süre sonra bir aile şirketine dönüşerek faaliyetlerini devam ettirdi. İsmini ise Anadolu Selçuklularından esinlenerek almıştır.

1950’li yıllarda ülkemizde doktor, ilaç ve ilaç dağıtımı gibi sağlık konularında büyük problemler yaşanmaktaydı. O yıllarda Konya gibi ülkemizin en büyük yüz ölçümüne sahip olan bir ilde sadece 17 eczane vardı. Türkiye’de ise toplamda 1.000 civarı eczane bulunuyordu. Ecza depolarının sayısı 35 ve ilaç firmalarının sayısı da 50 civarıydı. Bu da ülke şartları göz önüne alındığında yetersiz kalıyordu.

Selçuk Ecza Deposu, 1970’li yıllarda Adana ve Ankkara illerinde de müdürlükler kurmuştur ve hemen akabinde İstanbul ve Adana şubelerini aktif ederek büyüme adımları atmıştır. 1987 yılında ise ortak olduğu As Ecza Deposu’nu faaliyete geçirdi ve Türkiye’de rakipsiz konuma geldi.

Bisikletle ilaç dağıtma ile faaliyetlerine başlayan Selçuk Ecza Deposu, günümüzde online siparişleri kabul eden, motorlu kuryelerle ilaç dağıtan ve eczanelere toplu ilaç gönderen bir kurum haline gelmiştir. Toplamda 115 şubesi bulunan Selçuk Ecza Deposu, 20.000 üzerinde eczaneye ilaç temin etmektedir. 6.500 üzerinde personeliyle ve 200’den fazla aracıyla hizmet sunmaktadır. Selçuk Ecza Deposu, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve en son teknolojiyi kullanan bir firmadır.

Selçuk Ecza Deposu İş Başvurusu

Selçuk Ecza Deposu iş başvurusu için buraya tıklayınız. Selçuk Ecza Deposu kariyer sayfası üzerinden online iş başvuru formunu doldurarak iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Selçuk Ecza Deposu İş İlanları

Selçuk Ecza Deposu iş ilanları için buraya tıklayınız. Selçuk Ecza Deposu Linkedin sayfası üzerinden güncel iş ilanlarını takip edebilir ve açık iş pozisyonlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Selçuk Ecza Deposu bünyesine dönem dönem şoför alımı, yönetici alımı gibi bir çok farklı pozisyona personel alımı yapmaktadır.

Selçuk Ecza Deposu İletişim Bilgileri

Selçuk Ecza Deposu Adres: Yeşilbağlar Mah. Altın Yayla Sok. No:2 34893 Pendik / İstanbul
Selçuk Ecza Deposu Telefon Numarası: 0 (216) 554 0600
Selçuk Ecza Deposu Web Sitesi: https://selcukecza.com.tr/

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu